07. července 2008
Kategorie: PR tipy

Clocky – Budík, který Vás naučí vstávat

Znáte to sami. Na první ranní zapípání budíku kontrujete útokem na tlačítko „SNOOZE“ a spíte dál. Než se nadějete, zamáčkli jste tlačítko pětkrát a máte zaděláno na slušné zaspání. Teď si představte, že by na vás každé ráno číhal budík, který se nenechá jen tak snadno zpacifikovat.

Chyť mě, když to dokážeš

Nový budík Clocky je totiž na vaše oddalování probuzení připraven. Pokud mu totiž dáte šanci, probudí se dříve než vy, seskočí z nočního stolku a začne sám jezdit po ložnici. Abyste umlčeli jeho pípání připomínající robotka R2-D2 ze Star Wars musíte z postele vylézt a odchytit ho.

Dokonalý lovec ospalců se jmenuje Clocky

Clocky je vybaven dvěma mrštnými kolečky, které mu umožní seskočit ze stolku vysokého až 90 cm naprosto bez úhony. Náhodně generovaná trasa jeho útěku pak pokaždé zaručí nezbedné cestování po ložnici. Pokud vám tato „hračka“ zajede pod postel, připravte se na pořádnou bitku po které by nevydržel spát ani ten největší kliďas.

Slavík Clocky s kolečky

Na rozdíl od klasických budíků si Clocky prozpěvuje pokaždé jinak. Jeho cvrkání a pípání zní pokaždé jinak, podle toho jakou má zrovna náladu. Svůj hlasitý ranní zpěv doprovází blikáním displeje a cvakotem náhodně se kutálejících koleček. Krom těchto funkcí má i vše co klasický budík bez koleček – přehledný displej a podrobné nastavení.

První úspěch sličné designérky

O úspěch a tisíce spokojených majitelů Clockyko se postarala mladá vynálezkyně Gauri Nanda, která Clockyho sama vymyslela, navrhla i uvedla do prodeje. Clockymu se dostalo pozornosti celonárodních médií – objevil se v New York time i na CNN.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům:
Štítky:, ,