31. prosince 2021
Kategorie: Sukničkář

Zajímavé erotické hračky, které zpestří váš sexuální život

Podle všeobecného názoru holdují erotickým hračkám především ženy, a zejména ty, které jejich partner dlouhodobě neuspokojuje, případně ty, které partnera nemají. Existují však také erotické hračky pro muže a rostoucí popularitě se těší i pomůcky pro páry, které mohou příjemně zpestřit i váš milostný život, nebudete-li se bát trošku experimentovat. Dnes vám představíme některé z nich.

Erotické deskové a karetní hry

Asi už je to pěkných pár let, co jste naposledy hráli třeba flašku, pravděpodobně nejjednodušší a nejoblíbenější erotickou hru všech dob. Existuje však spousta zajímavějších her pro dva a více hráčů, kterou si můžete zahrát v soukromí či na nějaké akci ve větší partě. Většinu z nich je možné zakoupit i v běžných prodejnách, nemusíte hned chodit do sex shopu. Mezi hry, které se v České republice dlouhodobě drží mezi nejprodávanějšími tituly pro dospělé, patří:

  • Nevinné hrátky Deluxe
  • Sexperimenty
  • Harašeníčko
  • Nespoutané laškování

Párové vibrátory

Párové vibrátory mohou být připevněny na penis i vkládány do vagíny, v obou případech však stimulují genitálie obou partnerů současně. Takto sdílený prožitek je vždy silnější. Vibrátory s vyšší cenovkou umožňují také dálkové ovládání a nejmodernější kousky dokonce můžete pomocí wi-fi či bluetooth propojit s příslušnou aplikací ve vašem mobilu. Pak je možné vibrátor například synchronizovat s rytmem hudby, kterou si při svých hrátkách pouštíte. Nutno ovšem dodat, že čím více funkcí a vychytávek párový vibrátor má, tím rychleji se mu vybíjí baterie.

Bodypaint

Bodypaint, neboli malování na tělo, je v poslední době velký trend. Barvy jsou zpravidla ochucené a partneři tak do svých hrátek zapojují také chuťové pohárky. Nejčastěji se používají barvy s čokoládovou či vanilkovou příchutí, roste však poptávka po těch netradičních, například pálivých čili papričkách nebo rumu. Někteří lidé si rádi hrají také s umělou krví. I ta je v některých erotických obchodech k dispozici.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: