18. července 2020
Kategorie: PR tipy

TZ: Sencor na český trh uvádí nový Bluetooth reproduktor SSS 1110 NYX – aneb: nová řada BT reproduktorů NYX

Tisková zpráva: Portfolio Bluetoothových reproduktorů Sencor se od července rozrůstá o nový model SSS 1110 NYX. S dobou přehrávání 6 hodin na jedno nabití, výkonem 10 W a váhou pouhých 360 g je tak ideálním společníkem na cesty. Praktickou vlastností je i stupeň krytí IPX7, který značí odolnost nejen proti stříkající vodě. Nemusíte se tak bát si reproduktor vzít i do vody.

Reproduktor SSS 1110 NYX je vybaven funkcí TWS (True Wireless Stereo), která i z takto malého společníka dokáže získat kvalitní stereo zvuk. O ten se starají 2 aktivní reproduktory a 1 pasivní zářič. Zabudovaná 2 000 mAh Li-Ion baterie vydrží napájet reproduktor 6 hodin přehrávání a opětovné nabití standardní micro USB nabíječkou trvá necelé 3 hodiny.

Ve výbavě Bluetooth reproduktoru je i FM rádio, možnost přehrávání z TF karty a LED indikátor stavu nabití baterie. Spojení s chytrými zařízeními zajišťuje Bluetooth Audio 5.0 s dosahem až 30 m. Praktická hmotnost 360 g předurčuje reproduktor jako ideálního spolucestovatele na letní dovolené.

Na českém trhu je dostupný ve čtyřech barevných variantách (červený, černý, zelený a modrý) za maloobchodní cenu 1 190 Kč. V prvních měsících však výrobce zákazníky potěší akční cenou 699 Kč.

A pokud vyrážíte na výlet nebo dovolenou jen s malým batůžkem, SENCOR nabízí i menší verze NYX série, a to SSS 1060 NYX MINI a SSS 1000 NYX MICRO. Které vás překvapí svým výkonem a skvělou cenou. K dostání od 299 Kč.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: