29. dubna 2020
Kategorie: PR tipy

TZ: Kapesní projektor M1 mini získal cenu iF Design Award 2020 za výjimečný design

Společnost ViewSonic, přední světový poskytovatel vizuálních řešení, dnes oznámila, že její kapesní mini LED projektor M1 získal ocenění iF Design Award 2020 za extrémní kompaktnost a celkovou výjimečnost designu.

„S tím, jak se moderní životní styl stává čím dál mobilnější, mění také společnost ViewSonic podobu projekce. Její nejnovější projektory jsou stylové, maximálně přenosné a jejich konstrukce umožňuje rychlé a snadné nastavení,“ uvedl Dean Tsai, ředitel divize Projectory společnosti ViewSonic. „Jsme nadšeni, že se řadě našich projektorů M a jejím technologickým inovacím dostalo ocenění jak trhu, tak i uživatelů. Na začátku to byla cena za design iF Design Award pro přenosný projektor M1/M1+ a nyní ocenění pro M1 mini.”

ViewSonic M1 mini je kapesní projektor, který nabízí pohodlnou audiovizuální zábavu, ať už jste kdekoliv. Díky lehké (300 g), extrémně kompaktní konstrukci s měnitelnými barevnými vrchními kryty slouží M1 mini jako osobní kapesní kino pro každodenní použití.

Vestavěná baterie, reproduktory JBL a možnost napájení z power banky dělají z tohoto projektoru ideální zařízení pro použití venku či na cestách. Nastavitelný stojánek nabízí flexibilní projekční úhel, který splní jakékoli potřeby při promítání, zvládá dokonce i promítání na strop.

Podle organizace iF International Forum Design GmbH, která soutěž pořádá, je „M1 mini úžasný ultrakompaktní společník pro promítání, který je určen mileniálům.  Jeho stojan 2 v 1 zajišťuje jednoduché nastavení i ochranu čočky. Uživatelé budou nadšení z 60” obrazu a audia od JBL. Navíc lze projektor připojit k jakémukoli zařízení přes HDMI. M1 mini napájí integrovaná power banka a možnost vyklopení čočky o 90° umožňuje pohodové promítání na strop, které přinese spoustu zábavy, třeba když přespáváte mimo domov nebo se chcete podívat na film v posteli.

Mileniálové, kteří začínají v nové práci, zase mohou být proaktivní a udělat dojem na šéfy profesionálními prezentacemi – kdekoliv a kdykoliv! Design modelu M1 mini je hravý, ale přesto elegantní a nabízí dynamickou paletu výměnných barevných horních krytů. Díky tomu si můžete přizpůsobit M1 mini tak, aby se k vám dokonale hodil!”

Další informace o projektoru M1 mini, naleznete na www.viewsonic.com.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: