29. března 2022
Kategorie: PR tipy

Trust představuje novou herní klávesnici GXT 834 CALLAZ

Nová mechanická klávesnice Trust GXT 834 Callaz TKL s citlivými mechanickými spínači Outemu vydrží až 50 milionů stisknutí jednotlivých kláves. Její kompaktní rozměry vycházejí z jejího provedení bez deseti numerických kláves v pravé části. Ponechává tak více místa na stole pro další periferie.

Herní klávesnice Trust GXT 834 CALLAZ

Podle průzkumu trhu společnosti GfK dává 20 % hráčů počítačových her přednost kompaktní herní klávesnici. Aby společnost Trust tyto hráče oslovila, přidává do svého sortimentu nové klávesnice typu TKL (tenkeyless). Klávesnice TKL zabírají na stole méně místa, což dává myši a jejím pohybům větší volnost. Z průzkumu společnosti GfK vyplývá, že TKL a mechanické spínače jsou dva hlavní trendy v designu herních klávesnic. Po klávesnici GXT 833 Thado TKL uvádí společnost Trust na trh svou druhou kompaktní klávesnici a zároveň i mechanickou, aby potvrdila druhý trend na trhu s klávesnicemi.

Klíčové vlastnosti klávesnice Callaz:

  • Kompaktní, prostorově úsporné rozložení „TKL“.
  • Červené lineární mechanické spínače Outemu, které vydrží až 50 milionů stisků kláves
  • Odolná kovová horní deska pro robustní pocit
  • Vícebarevné podsvícení v 6 stálých barvách s 20 režimy s nastavitelným jasem a rychlostí
  • 11 funkčních / mediálních kláves s přímým přístupem

Hra pokračuje… a pokračuje, a pokračuje

Shrnuto a podtrženo, Callaz je kompaktní herní klávesnice bez numerických kláves s mechanickými spínači a duhovým podsvícením. Její citlivé mechanické spínače Outemu vydrží až 50 milionů stisknutí kláves s odezvou 8 ms a provedení bez numerických kláves znamená více prostoru pro další periferie. K počítači se Callaz připojuje 180cm kabelem zakončeným standardním USB-A portem. Klávesnice je kompatibilní s platformami Windows, Chrome OS a Mac OS.

Na českém trhu je Trust GXT 834 Callaz TKL dostupná za cenu  1 249 Kč.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: