19. října 2020
Kategorie: PR tipy

Sportovní batoh dnes umí nabídnout více

Outdoor batohy se mění. S batohem PRISM přichází batoh, který umí chránit páteř před úrazy a roste podle toho, jak právě potřebujete. Do České republiky jej dováží a ve svém bajkshopu prodávají tvůrci českých singltreků.

Batohy dnes mají i bezpečnostní funkci

Na kole jsme zvyklí chránit si hlavu helmou. Nemusí to však stačit. Zejména v náročnějším horském terénu se hodí rovněž ochrana páteře. Ale chce se vám nosit páteřák samostatně? Už nemusíte. Značka PRISM totiž vyvinula batoh s páteřákem. Ten je modulární výbavou batohu, takže jej kdykoliv snadno k batohu připevníte, nebo jej prostě v případě pěší túry necháte doma. Jde o lehounký, ohebný, plně funkční a certifikovaný chránič, který lze využít na kolo, snowboard i na lyže. Jelikož podobná vymoženost existuje, měla by se při jízdě na horském kole stát naprostým standardem. Batoh na kolo vám vlastně může zachránit život.

Outdoor batohy, které se umí přizpůsobit tomu, co právě potřebujete

U cykloturistiky často řešíme, jak velký batoh si vzít. Pokaždé se to liší. Jednou by se nám hodil malý baťůžek na dvouhodinový výlet, někdy o něco větší na odpoledne, jindy se potřebujeme vybavit na celý den, či dokonce na dva dny. Jak na to, abychom doma nemuseli na skladování batohů vyčlenit celou skříň? Opět je tady outdoor batoh PRISM. Tento francouzský batoh za Savojských Alp je totiž modulární. K základnímu zádovému dílu je možné upevnit další batohové díly o objemech 10 litrů, 18 litrů a 25 litrů. Snadno se vymění, protože batoh má inovativní Switch Element Systém (SES), což je důmyslně řešené upínání pomocí zipů po obvodu batohu. To pevně uchytí každý přidávaný díl a velice snadno jej lze sundat i nasadit.

Takto snadno však lze k batohu upevnit i helmu. Ať již tu na kolo, když zrovna na něm nejedeme, nebo lyžařskou. Batohy PRISM totiž testovali rovněž lyžaři a snowboardisté, aby se hodily i pro jejich potřeby. Batohy PRISM tak využijete pro letní i zimní sporty.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: