25. ledna 2024
Kategorie: PR tipy

Splňte si sen o unikátním bydlení v centru Prahy. Vilapark Klamovka vás uhrane atmosférou

Hledání „ideálního“ bydlení není žádná legrace, a to zejména v případě, kdy člověk zatouží po vzácné kombinaci výhod velkoměsta a klidu přírody. Existuje vůbec takové místo? Ne nadarmo se říká, že kdo hledá, najde. Někdy dokonce i pověstnou jehlu v kupce sena – ta kontextu s pražským realitním trhem nese název Vilapark Klamovka. Jedná se o zbrusu nový rezidenční projekt v srdci Prahy 5, který dokonale spojuje oba světy.

Za Vilaparkem Klamovka stojí renomovaný developer Metrostav Development, který má s výstavbou prémiových bytových projektů bohaté zkušenosti. Novinka se bude skládat ze dvou samostatných domů a nabídne rezidentům celkem 117 nových bytů s unikátním propojením moderního života s přírodou.

Byty s výhledem na město (sekce domu A)

Sekce domu A láká na orientaci směrem k městu a je znamenitou volbou pro každého, kdo preferuje pulzující energii velkoměsta. V nabídce se objeví především individuální velkoměstské byty. Prioritou je důraz na soukromí. Díky jižní orientaci do veřejného parku je z každé lodžie nebo balkonu možné obdivovat krásy všech ročních období.

Klid nejen pro rodinu (sekce domu B)

Čtyři sekce domu B jsou situovány na jižní straně pozemku a zasazeny do prostředí klidné zahrady. Pro koho jsou určeny? Především pro rodiny, které hledají klid. Přilehlé pozemky nabízejí dostatek venkovního prostoru pro rodinné aktivity všeho druhu – od her s dětmi až po sportovní aktivity či pikniky s přáteli. Na své si samozřejmě přijdou i milovníci zeleně. Ta bytovku doslova obklopuje.

Vše potřebné na dosah ruky

Jedním z hlavních aspektů, které dělají z Vilaparku Klamovka vskutku výjimečné místo pro život, je perfektní umístění. V bezprostředním okolí rezidence najdete veškeré potřebné služby – poštu, restaurace, obchod, školy a zastávky MHD. Vše je doslova jen pár minut chůze. A když přeci jen zatoužíte po něčem specifickém, zkrátka se vydáte do víru velkoměsta tramvají nebo autobusem. MHD vás odveze na Anděl, odkud se metrem dostanete do historického centra města.

Příroda v srdci metropole

Pro milovníky přírody je Vilapark Klamovka pomyslnou oázou uprostřed města. Hned vedle pozemku leží kdysi vyhlášený zámecký park. I dnes nabízí perfektní podmínky pro procházky s dětmi nebo se psem. Zahrada Kinských vám dá zapomenout na to, že jste stále v rušné metropoli. Příjemné chvilky si užijete také v nedalekém parku Ladronka.

Pokud vás bydlení na Smíchově zaujalo a chcete se o něm dozvědět více, sledujte oficiální webovky vilaparkklamovka.cz, kde najdete informace o průběhu výstavby, možnostech financování i seznam volných bytů.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: