07. prosince 2022
Kategorie: PR tipy

Šipky jsou nejen oblíbeným sportem, ale i úplným uměním a zábavou

Házení šipek na terč má v naší zemi velmi dlouhou tradici, přičemž nepatří zdaleka jen do hospod, ale své místo si najde i během profesionálních sportovních klání, chvil s přáteli na chatě či s vaší drahou polovičkou u vás doma. Jak si vybrat nejvhodnější řešení v pestré škále her, terčů i vybavení?

Váha šipek je velmi důležitá

Zkušenější hráči si zajisté uvědomují extrémní důležitost váhy těchto prostředků. Na trhu se setkáme s provedeními od 12 gramů až po téměř dvojnásobnou hodnotu. Nejste-li profesionál a chcete soutěžit pouze pro radost, určitě jsou pro vás nejvhodnější volbou šipky 16g. Ty totiž představují ideální kompromis a bude se s nimi dobře házet jak ženám, tak i mužům všech velikostí a postav.

V dané kategorii naleznete jak softové (pro elektrické terče), tak i steelové výrobky (sisalové terče). Rozhodně však sáhněte po první zmíněné variantě a elektrické hře. Tato kombinace vám totiž zajistí ideální poměr obtížnosti i zábavy, tudíž se budete k soutěžení moc rádi vracet.

Úchop i rozměry

Současný trh nabízí ohromné množství značek i kvalit šestnácti gramových šipek, díky čemuž si na to své přijdou i ti nejnáročnější jedinci. Mezi populární výrobky bezesporu patří zboží od značek Harrows, Elkadart, Bull’s a Unicorn. Dočkáte se spousty zajímavých a jedinečných designů, barev i provedení těchto nepostradatelných pomůcek.

Chcete-li vše sehnat snadno, rychle a za příznivé ceny, podívejte se na internetové stránky specializovaného e-shopu pod odkazem e-sipky.cz. Daný obchodník má ve svém inventáři šipky, terče, násadky, hroty, pouzdra, oblečení i doplňky. V desítkách a desítkách šikovně navržených kategorií najdete to nejvhodnější řešení pro jakékoliv účely. Přesvědčte se na vlastní oči a užijte si hru.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: