31. srpna 2022
Kategorie: Sukničkář

Seznamte se Alisha Lehmann

V poslední době si stále častěji můžeme všímat fotek, článků, příspěvků blonďaté fotbalistky. Ano, je řeč o 23leté švýcarské fotbalistce, která hraje na Britských ostrovech za tým FC Aston Villa.

Celou dobu to vypadalo velice špatně pro mužskou populaci. Alisha měla lesbický poměr a nic nenasvědčovalo ke změně. Její předchozí vztah měla se spoluhráčkou Ramonou Bachmannovou z národního týmu, ale nedávno vyšlo na povrch, že randí s hráčem z Aston Villy Douglasem Luizem. Z toho vyplývá, abychom se nikdy nevzdávali, i když situace vypadá beznadějně.

Co je na této fotbalistce fascinující? Na fotkách a příspěvcích vedou v komentářích její sexy pozadí a blonďatý vzhled s krásným úsměvem. Na těle se nachází pár tetování, konkrétně na ruce a na krku.

Rodina

Alisha se narodila a vyrůstala ve Švýcarsku v roce 1999. Má bratra i sestru, sestra je tanečnicí, ale o bratrovi se moc neví, a je velice opatrná, co se týče zveřejňování fotek nebo informací o své rodině. Co se týče své lásky k fotbalu, tak ta začala v pěti letech. Od prvního kontaktu s míčem nezanevřela na fotbal a pokračovala dál, až to dotáhla do reprezentace a na Britské ostrovy. Inspiraci čerpala od svého bratra a svých bratranců, kteří ji napomohli se stát profesionální hráčkou.

O rodičích už není známo takřka nic, všechny své informace ohledně rodiny si nechává pro sebe. Jediné, co prozradilo, byla jejich láska a podpora, i díky které se vydala na správnou cestu. Ve škole byla vždy vzornou a prosperující studentkou.

Svět módy

Vedle fotbalu a přítele je její další láskou móda a líčení. Ráda se o sebe stará a líčí, aby vypadala dokonale i na samotném hřišti. Kvůli svému nadšení pro kameru a krásným rysům absolvovala modeling. Fanoušci ji milují nejen pro dokonalý zadek, ale hlavně o její evropský styl, péči o tělo a zdravou stravu.

Její popularita nadále roste a patří k nejvíce sexy fotbalistkám na světě. Vydělá si mnoho peněz hraním fotbalu, ale také i vedlejšími příjmy za účast v reklamách, jako u Coca-cola, Adidas, Zalando Beauty. Postupem času bude popularita ještě o to větší, stejně jako její příjmy. Určitě se vyplatí posvítit si na tuto žhavou fotbalistku.

Zdroj/foto: expressiveinfo.com

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: