27. ledna 2023
Kategorie: Sukničkář

Sexbomba Pamela Anderson

Sexbomba Pamela Anderson si získala srdce mnoha mužů, když hrála v Pobřežní hlídce. Kdo by ji nemiloval, když utíkala v červených plavkách na pláži na pomoc. Svou kariéru začala jako modelka v reklamách na pivo „Labatt“, poté přešla k hraní v seriálech, a to Kutil Tim, než se objevila v Pobřežní hlídce. Dokonce se objevila i ve dvou sezónách jako soutěžící v Dancing with the Stars.

Pamela se narodila 1. července v roce 1967 do dělnické rodiny v Britské Kolumbii v Kanadě. Po střední škole pracovala jako fitness trenérka a žila poklidný život, dokud nebyla na fotbalovém zápase v těsném pivním triku Labatt. Kameraman na stadionu si ji všiml a zabral ji na kameru. Poté si ji najala sama společnost Labatt, aby se objevila v jejich reklamách. Netrvalo to dlouho a dostala nabídku od Playboy, kde byla tváří na hlavních obálkách časopisu.

Herecká kariéra

Modelingový úspěch nenechal na sebe dlouho čekat a dostavily se první nabídky do seriálů. Svou první roli začala v komediálním seriálu Kutil Tim. Kde netrvalo dlouho a zaujala pozornost castingových agentů seriálu Pobřežní hlídka. Vypadá to, že našli náhradu za Eriku Elaniak. Tento seriál, který těžil především z polonahé produkce se vyšvihl díky právě Pamele raketově vzhůru.

Svůj potenciál ale nepřenesla vůbec dobře na velkou obrazovku. Film Barb Wire byl fiaskem. Další role už nebyly nic moc. V lépe hodnocených snímcích se objevila v Boratovi nebo Nicky Larson: Agent amatér.

Osobní život

Pamela Anderson si vzala Tommyho Lee s nímž má dvě děti (Brandon Thomas a Dylan Jagger). Manželství ale nevydrželo, protože bylo plné kontroverzí, včetně uniklé nahrávky, jak si užívali sexu na jachtě. Manželství skončilo v roce 1988, kdy byl Tommy Lee zatčen a odsouzen za manželské zneužívání. S dalšími partnery to také nevyšlo a každé manželství skončilo rozdáváváním.

Pamela je zarytá vegetariánka a zastánkyně organizace PETA, která protestuje proti používání kožešin a lovení tuleňů.

Zdroj/foto: comicbooksgalaxy.com

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: