28. září 2009
Kategorie: Sukničkář

Sexy holky: Nicole Scherzinger

„Nevypadala jsem jako ostatní děti, byla jsem ošklivé káčátko“. Podobně by mohla znít tato věta i v současnosti, ale za čárkou by spíš mělo být psané: ale nyní už jsem sexy celebrita. Nicole Scherzinger, krásná frontmanka skupiny The Pussycat Dolls, která nejednoho pána nenechává sedět klidným při jejích videoklipech, by na tato slova dnes určitě měla nárok.

Hawajčanka Nicole

Nicole se narodila 29. června roku 1978 v Honolulu, což je hlavní město státu Hawai. Má ovšem trošku netradiční původ, a to Hawajsko-Rusko-Filipinský. Její matka dokonce hrála hlavní roli v jejich rodinném pořadu, i proto se všichni museli přestěhovat do USA, do města Louisville. Malé Nicole bylo teprve šest, necítila se dobře a zatím nic nenasvědčovalo její budoucí kariéře.

Splnění dětského snu

Nicole Prescovia Elikolani Valiente Scherzinger, jak zní její celé jméno, už ale od dětství toužila jen po tom jednom, stát se známou a slavnou zpěvačkou. Proto už během střední i vysoké školy navštěvovala i uměleckou školu, aby se ve zpěvu mohla zdokonalovat. Začala se objevovat v divadlech, prvně v Louisville, poté pravidelně v Daytonu, kde už obsazovala pravidelně hlavní role.

Počátky pěvecké kariéry Nicole Scherzinger

Když rocková skupina Days Of The New hledala zpěvačku, Nicole se přihlásila. Zkusila pro ně nahrát písničky a pak se normálně vrátila ke škole. Jenže producentovi skupiny se zalíbila natolik, že jí požádal, aby s nimi jela na koncert. Snědá zpěvačka s odpovědí dlouho neotálela a skupině také pomohla natočit jednu desku. Tím ale jejich spolupráce skončila, Nicole si začala psát hudbu sama. Zkusila se přihlásit do soutěže Popstars, ze které se vyklubala dívčí skupina Eden’s Crush. Vystupovali sice i po boku známějších interpretů, ale ani tato formace neměla dlouhé trvání. Nějak se jim spolu nelíbilo. Zpěvačka se tedy opět vrátila k sólové dráze a čekala, co bude dál…

The Pussycat Dolls

A čekání nebylo moc dlouhé. Díky své spolubydlící se dozvěděla o skupině The Pussycat Dolls. Šla na zkoušku před samotného manažera skupiny a uspěla, dokonce se z ní stala hlavní členka. Díky své kráse a zpěvu je jasné proč. Nicméně ani ostatní členky nezůstávají pozadu. Vystupuje společně s Melody, Ashley, Jessica a Kimberly. Ona sama je zde známá pod jménem Nicole Kea a sama píše skupině texty. Tyto sexy holky už si zazpívaly i s takovými jmény jako jsou Timbaland nebo Snoop Dogg. Jejich písničky pravidelně vévodí hitparádám, můžeme jmenovat Wait A Minute, Beep, Buttons či jejich první hit Don´t Cha. Zatím vydaly jedno album s překvapivým názvem The Pussycat Dolls. Nad vydáním dalšího ovšem visí otazník, protože se často diskutuje o rozpadu skupiny. Ostatní členky údajně Nicole její krásu a slávu závidí.

Sólová kariéra Nicole Scherzinger

Zde bychom mohli zmínit její krátkou kariéru modelky nebo herečky. I když na modeling bezesporu parametry má, věnuje se plně jen hudbě. Her Name Is Nicole je název jejího CD, které už dlouho plánovala vydat. Jenže písničkám se nevedlo tak, jak si představovala a vydání desky odložila. Proto je možná známější jako Nicole Kea, jako krásná a úspěšná zpěvačka se sexy postavou, kterou okouzlila už mnoho lidí.

Zdroj / foto: bestofcomicbooks.com.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: