05. srpna 2022
Kategorie: PR tipy

Proč pořídit originální tričko pro muže na rozlučku se svobodou

A je to tady. Svatba vašeho kamaráda se mílovými kroky blíží a tím ubývají i poslední dny jeho svobodného života. Než však strčí hlavu do chomoutu, je potřeba se se svobodou náležitě rozloučit. Ať už vyrazíte na pánskou jízdu jen do oblíbeného baru, nebo ji pojmete jako několikadenní dovolenou či túru po všech vašich oblíbených podnicích, jedno je jasné. Všichni by měli hned na první pohled poznat, co se tentokrát zapíjí. Prozradíme vám, jak nejlíp vykřičet do světa, že se váš kamarád loučí se svobodou, abyste u toho nemuseli řvát jak na lesy a rušit noční klid.

Vyberte výjimečné tričko pro muže, který se loučí se svobodou

Ten nejlepší způsob, jak dát svému okolí cokoliv vědět, a přitom zůstat úplně potichu, je dát si to na tričko. Můžete počítat s tím, že 99 % lidí umí číst, a tak už při prvním pohledu na vás budou mít hned jasno, aniž byste museli cokoliv říkat. Zaručeně tedy nešlápnete vedle, když kamarádovi pořídíte originální vtipné tričko pro muže, kteří se loučí se svobodou.

Takových triček je na trhu nepřeberné množství a často si můžete nechat vyrobit i personalizovaný kousek přímo na míru. Není tak problém doplnit text na tričku třeba jménem ženicha nebo mu pořídit tričko uzpůsobené jeho zájmům a preferencím. Co takhle rozlučkové tričko pro vinaře, tričko pro pivaře nebo originální tričko na rozlučku se svobodou třeba pro motorkáře nebo fotbalistu?

Slaďte s ženichem celou partu

Aby všichni hned poznali, kdo do ženichova týmu patří, můžete se pomocí dalších vtipných triček sladit s ženichem i vy ostatní. Označte celou svou partu originálními rozlučkovými tričky, udělejte společnou památeční fotku, která vám bude tuhle jízdu navždy připomínat, a můžete vyrazit.

Nezapomeňte však, že výběr správných triček je jen začátek. Jako ženichův tým máte kromě uspořádání rozlučky na starosti samozřejmě i její program. Měli byste se postarat o to, aby si kamarád svůj poslední svobodný den co nejvíc užil a aby na něj jen tak nezapomněl.

Jak vybrat program na rozlučku se svobodou

Že se bude na rozlučce pít, to je nejspíš víc než jasné. Pokud ale máte na rozlučku vyhrazený celý den, nebo dní dokonce několik, zkuste nechat pití až na večer a přes den připravit ženichovi raději zajímavý zážitek, ze kterého si odnese víc než jen kocovinu.

Ani tady se fantazii meze nekladou. Má ženich rád adrenalin? Pak určitě ocení třeba bungee-jumping nebo seskok s padákem. Je to hračička? Zajděte si všichni na laser game nebo do herny virtuální reality. Je ženich vinař tělem i duší? Objednejte prohlídku vinohradu nebo vinných sklepů s řízenou degustací. A když holduje radši pivu, oblékněte rozlučkové tričko pro pivaře a místo do vinných sklepů vyrazte radši na prohlídku a ochutnávku do pivovaru.

Ať už vyberete rozlučková trička i program jakýkoliv, mějte na paměti jediné. I když by si měl ženich svůj poslední svobodný den maximálně užít a odvázat se, snažte se hlídat, aby i tak vše proběhlo ve vší počestnosti.  Bolehlavu se druhý den váš kamarád nejspíš nevyhne, ale případné výčitky svědomí mu můžete ušetřit.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: