04. září 2020
Kategorie: PR tipy

Proč muži rádi používají holící strojek na žiletky anebo břitvu?

Je pravda, že jsou zarostlí pánové tak zvaně v módě, ale ne všem mužům strniště a knír sluší. Čas od času je třeba tvář uvést do stavu elegance, k čemuž skvěle poslouží holící strojek na žiletky. Je mnohem praktičtější a ekologičtější než klasická holítka a produkty na elektřinu či baterie.

Mokré holení neztrácí na půvabu

V dnešní době je k dostání nespočet holicích strojků pro muže, které mají mnoho výhod. Patří k nim jednoduché použití, efektivní výsledek a dlouhá životnost. Nicméně všem pánům nesedí. Mokré holení je zkrátka klasika, kterou si pánové nechtějí nechat vzít. Jedním z důvodů, proč u něj zůstávají, je dokonale oholená tvář. Ano, mokré holení nabízí něco ojedinělého. Jedná se o proces, který je pro muže skoro ceremonií. Mít ke koupelnové skříňce vkusnou břitvu je prostě něco nevšedního.

Ekologický pohled i dostupnost

Na internetu si můžete přečíst o kvalitě elektrických holicích strojků mnoho, ale mokré holení je prostě výzva. Moderní doba jde kupředu a už dávno neplatí, že muži holí výhradně tvář. Holící strojek na žiletky si hravě poradí s ochlupením pod paží, na hrudi a na intimních partiích. Břitva se sotva ztupí a je určitě ekologickým způsobem, jak se oholit. Vydrží dlouho a zaručuje optimální výsledek. Určitě si každý vzpomene na doby dávno minulé a holiče, kteří ji měli v ruce v jednom kuse.

Držte se jasných pravidel

Také holení má svá pravidla. Nejlepší je začít hned po koupeli, protože jsou vousy i pokožka měkčí. Ne nadarmo se říká, že vousy při líbání škrábou! Dokonale oholená tvář je zárukou úspěchu u žen. Pokud chcete mít vousy před holením skvěle připraveny, klidně si pořiďte olej, který se o to postará. Při výběru břitvy a žiletek pamatujte na jejich tvrdost a citlivost své pokožky. O holení ve směru růstu vousů snad nemusíme poučovat žádného elegána!

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: