31. října 2023
Kategorie: Zvědavec

Podcast Stanice hrůzy: Vstupte do světa temnoty

Pro všechny, kdo mají rádi hororové příběhy, přichází skvělá zpráva. Tereza Kujová a Jan Studnička, kreativní duo, které stojí za úspěšným podcastem Hodina dějepichu o historii intimností, se nyní vydává do podmanivých hlubin hororového filmu a literatury. Po úspěchu jejich prvního podcastu se tento tým rozhodl spustit nový pořad nazvaný Stanice hrůzy.

Cesta do hrůzostrašného světa creepypast

Stanice hrůzy není určena pouze milovníkům děsivých příběhů, ale také všem, kteří chtějí prozkoumat zákulisí hororových filmů a literatury. Každá epizoda začíná hororovým příběhem, tzv. creepypastou, která okamžitě vtáhne posluchače do světa hrůzostrašných událostí. Tyto strašidelné povídky o vraždách, sebevraždách, paranormálních jevech a tajemných událostech jsou často šířeny na internetu, ale v minulosti se podobné příběhy šířily u táborákových ohňů.

Přiblížení kultovního filmu Blade

V první epizodě Stanice hrůzy se Tereza Kujová a Jan Studnička zaměřují na kultovní upíří akční horor Blade, který je považován za zrodu dnešních marvelovek. Film z roku 1998, natočený podle komiksové předlohy od Marvel Comics, sleduje příběh Bladea, napůl člověka, napůl upíra, který bojuje proti jiným upírům. Posluchači se dozví zajímavosti, jako je fakt, že Blade je prvním superhrdinským filmem s černošskou hlavní postavou, a mohou si poslechnout nejlepší techno remix devadesátých let, který zaznívá ve filmu.

Objevte podmanivý svět podcastů na forendors.cz

Epizody Stanice hrůzy budou pravidelně vycházet každý čtvrteční večer na platformě Forendors.cz. Tato platforma nabízí široký výběr podcastů z různých kategorií, včetně vzdělávání, zábavy, literatury, sportu a umění. Pro milovníky hororu a všech, kteří mají zájem o zákulisí tvorby hororových filmů, je Stanice hrůzy nezbytným zážitkem.

Mobilní aplikace a možnost hlasování pro Projekt roku

Forendors.cz nedávno představil také mobilní aplikaci, která umožňuje posluchačům poslouchat své oblíbené podcasty kdykoliv a kdekoli. Navíc mohou posluchači aktivně podpořit své oblíbené podcasty hlasováním v soutěži o Projekt roku v Křišťálové Lupě, kde mají možnost vyjádřit svou podporu pro Stanici hrůzy a další skvělé podcasty na této platformě.

Vstupte do Světa hrůzy a záhad na vlastní riziko

Pokud máte odvahu a zájem vstoupit do světa hrůzy a záhad, Stanice hrůzy je pro vás ideální volbou. Tereza Kujová a Jan Studnička vás provedou temnými a děsivými příběhy, které vás udrží na hranici napětí. Nechte se vtáhnout do světa, kde se realita mísí s příšerami, a objevte zákulisí hororových klasik i moderních děl. Stanice hrůzy je zárukou nekonečného napětí a děsu, které vás budou pronásledovat i po skončení každé epizody.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: