10. července 2024
Kategorie: Filmmaniak, Požitkář

Nová série Epicentrum bouře na Discovery Channel odhaluje sílu přírody a lidskou statečnost

Představte si, že čelíte smrtícímu hurikánu nebo zničujícímu požáru. Místo paniky ale sáhnete po telefonu a zachytíte děsivou sílu přírody na kameru. Právě takovéto odvážné a šokující záběry přináší nová dokumentární série Epicentrum bouře (In the Eye of the Storm), která bude mít premiéru na Discovery Channel v neděli 14. července 2024 ve 22:00 hodin.

Svědectví z první ruky

Série Epicentrum bouře vezme diváky na děsivou cestu do epicentra přírodních katastrof, ať už se jedná o hurikán Ida, který v roce 2021 zpustošil Louisianu, nebo zničující požáry na havajském Maui v roce 2023. Díky unikátním záběrům pořízeným obyčejnými lidmi se staneme svědky síly přírody i neuvěřitelné lidské odvahy a odolnosti v situacích, kdy se hraje o život.

Odvaha vs. pošetilost?

Zatímco někteří by takové riziko nikdy nepodstoupili, jiní cítí nutkání zachytit sílu přírody i za cenu vlastního bezpečí. Ať už je jejich motivace jakákoli, jejich záběry nám nabízí jedinečný pohled na sílu hurikánů, tornád a rozsáhlých požárů.

Série plná napětí a emocí

Epicentrum bouře nesestává jen z impozantních záběrů zničení. Každý díl přináší i příběhy a očitá svědectví těch, kteří katastrofu zažili na vlastní kůži. Diváci tak budou moci sledovat dramatické úniky před tornády v Lewistonu, zoufalou snahu o záchranu před superbouří derecho v Nebrasce a Iowě, i děsivý úprk k moři před ohnivým peklem na Havaji.

Epicentrum bouře (In the Eye of the Storm) je strhující dokumentární sérií, která nenechá nikoho chladným. Stanice Discovery tak navazuje na populární Shark Week a znovu ukazuje sílu obyčejných lidí čelícím mimořádným situacím. Série bude dostupná i na streamovací platformě Max. V České republice a na Slovensku bude mít premiéru 14. července 2024 ve 22:00 na Discovery Channel.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou podívanou a ponořte se do světa, kde se lidská odvaha střetává s neúprosnou silou Matky přírody!

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: