23. června 2020
Kategorie: Sukničkář

Nejen Tinder, i tyto aplikace vám najdou partnerku

Populární mobilní aplikace Tinder způsobila takovou malou digitální sexuální revoluci. Každý, kdo ji používá, má svůj milostný život doslova a do písmene pod palcem. Alespoň pokud jde o krátkodobé avantýry.

Pokud jste se dobrovolně uvázali do nějakého dlouhodobého vztahu, asi nechcete, aby vaše přítelkyně věděla, že v mobilu stále ještě máte Tinder nainstalovaný. Naštěstí existují alternativy, které zatím ještě nejsou tak profláknuté, ale už mají dost uživatelek na to, aby je stálo za to používat. Tyhle paří mezi ty nejprogresivnější a jedna z nich možná brzy sesadí Tinder z pomyslného trůnu.

OkCupid

OkCupid už ve Spojených státech, odkud pochází, Tinderu v některých oblastech zdatně šlape na paty. Pro nás je podstatné, že si našel už i české příznivkyně. Najít vhodný protějšek vám kromě fotografie pomůže také krátký kvíz, který na začátku vyplníte, a jednoduchý přehledný profil, který se pro změnu u každé potenciální známosti zobrazí. Partnerky můžete vyhledávat také podle společných koníčků a preferencí. Jistě netřeba dodávat, o jaké preference v tomto případě jde.

Bumble

Bumble sice měl v úmyslu být víc než jen seznamka pro dospělé, ale zdá se, že tenhle plán si uživatelé přizpůsobili obrazu svému. I tak se Bumble snaží, abyste svou potenciální partnerku před prvním rande poznali o trochu více než třeba na Tinderu, což ovšem nemusí vyhovovat každému. Oproti konkurenčním aplikacím pak Bumble vyžaduje verifikaci uživatelů, což vám nemusí být příjemné, ale na druhou stranu se tak minimalizuje riziko nepříjemného překvapení, když se vaše nová známost objeví naživo.

Elite Singles

Tahle aplikace vám chce zaručit, že vaše příští známost bude mít úroveň. Je určena jen pro vysokoškolsky vzdělané uživatele ve věku 30-55 let, i když dosažené vzdělání a věk zatím nijak nekontroluje. Ale dá se očekávat, že podvodníka jeho protějšek z prvního rande nahlásí a jeho profil pak bude dočasně suspendován. Pokud splňujete výše uvedená kritéria, může pro vás být takhle aplikace skvělým nástrojem.

Do našeho výčtu se pro tentokrát nevešly aplikace:

  • Zoosk
  • Coffee Meets Bagel
  • Hinge
Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: