16. února 2009
Kategorie: Zvědavec

Návod pro nesmělé muže

Jak se seznámit? Zdá se to jako primitivní otázka, ale kolik mužů a žen s tím má v dnešní době problém. A proč? Snad kvůli tomu, že jsou nesmělý nebo kvůli tomu, že mají malé sebevědomí a nebo snad kvůli nepěknému vzhledu? Tohle jsou přece malé věci! My si ukážeme v pár bodech, jak to jde lehce zvládnout!

Kde jí hledat

A kde si svého budoucího partnera můžete vyhlédnout? Dnes už je hodně možností. Třeba na internetu. Můžete se přihlásit na různé internetové portály, kde si můžete s lidmi psát, dozvídat se jejich životní příběhy, vidět jejich fotky a po čase možná i je. Proč by se přece něco nemohlo vyklubat i z takového seznámení. Nebo také existují internetové nebo inzertní seznamky, kde jsou stejně osamělí lidé, tak jako se právě cítíte vy. Tak proč toho nevyužít. Ale nejjednodušší možností je konečně vyjít z domu někam mezi lidi, protože doma v posteli a bez nějaké snahy se seznámíte asi jen těžko. Tak do toho!

Příprava na první schůzku

Když už máte svou vytipovanou partnerku a myslíte si, že je to ta pravá, tak ji pozvete na první schůzku. Můžete ji pozvat například do restaurace, cukrárny, kina nebo také na bowling. Možností je mnoho, záleží jen na vaší fantazii. Taky byste si měli zjistit nějaké informace o ní. Třeba její koníčky, zaměstnání, počet dětí a jestli je vdaná nebo svobodná, to by mělo být asi to hlavní. No tak tohle byste zvládli a teď se musíte pustit do sebe. Chtělo by to přece nějaké hezké oblečení, takže hurá na nákupy nebo do šatníku, i když vás to asi dvakrát nebaví. Nemůžete přece na první schůzku přijít v ošoupaných džínách a svetru po dědečkovi! Co třeba inspirace podle nějakého módního časopisu. A co takhle dát si ráno ten den relaxační koupel, aby všechen stres odešel. To je přece super. Pak odpočívejte a čekejte na ten dokonalý večer. A taky byste neměli zapomenout donést růži. Ta ji zajisté potěší. I když se vám to asi teď zdá náročné, tak nebojte, stojí to za to.

Průběh vašeho rande

Hlavně nesmíte přijít pozdě! To by bylo fiasko. Nechoďte ani brzo a ani pozdě. Přijďte na čas, tak jak jste se domluvili. Jestli tam partnerka ještě nebude, tak na ni počkejte. Jestli už ji vidíte, jak přichází, tak se usmějte a běžte jí naproti. Dejte jí růži a uvidíte, jaký krásný úsměv jí naskočí na tváři. Potom společně jděte na vybrané místo vaší schůzky. Buďte gentleman a odsuňte ji židli a pak se posaďte vy. Poté si objednejte něco na pití, je vhodné třeba víno. A teď se pusťte do konverzace. Budete se sice stydět, ale uvidíte, že se nestydíte sám. Začněte konverzaci třeba tím jak se má. Pak už to půjde samo. Minuty, hodiny budou plynout a vy se budete skvěle bavit. Ale nezapomeňte při tom bavení, objednat nějaké to jídlo, ať vám nevyhládne. Vhodných míst je určitě více, každé má své kouzlo. U sportu se hodně pobavíte, v kině můžete využít temnější atmosféry. Záleží jen na vás, na co se nejvíce cítíte.

Konec schůzky

Za chvilku už bude konec, ale vy jste si určitě schůzku nádherně užili. Dobře jste se seznámili a popovídali jste si. Zjistili jste o sobě zajímavé informace. Mohl byste navrhnout, aby jste si vyměnili telefonní čísla. Myslím si, že v tom nebude problém. Potom jako pravý zaplaťte večeři nebo váš jiný program a běžte vaši vyvolenou doprovodit domů. Zajisté to ocení. Protože kdo by se v dnešní době nebál chodit sám po ulici. A ještě k tomu, když je to žena. Ale jak se s ní rozloučíte, tak to už bude jen na vás, protože vy jste si užil tento večer a sám určitě víte, jak za to poděkovat a to jakým způsobem.

Šťastný nebo smutný konec

No vidíte, zvládli jste to! Byli jste na schůzce a nebylo to přeci tak hrozné. Jestli jste si s partnerkou hodně rozuměli, tak určitě nebude problém s tím, aby jste se začali více stýkat a vznikl z toho třeba i vztah. Blahopřeji. A jestli ne, tak se nic neděje. Seznamovat se můžete dál a ta pravá se určitě jednou najde.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: