16. dubna 2021
Kategorie: Sukničkář

Megan Fox: Sexbomba ze série o Transformerech

Asi vás to u někoho, kdo se fotí ve spodním prádle na obálky prestižních časopisů, překvapí, ale Megan Denise Fox nemá ráda, když je pokládána za sexbombu. Dokonce se kvůli tomu prý po premiéře jednoho ze svých filmů nervově zhroutila a nějakou dobu se vyhýbala jakékoli společnosti. Zdá se však, že tahle epizoda Meganina života už je za ní, a tak ji pravidelně můžeme vídat v celé její kráse v nových filmech. Letos by měly mít premiéru dokonce čtyři, na příští rok jsou pak ohlášeny další dva.

Po boku dětských hvězdiček

Kariéru Megan, která si prý odmalička přála stát se herečkou, začínala jako puberťačka po boku dalších dětských hvězdiček, se kterými to však na rozdíl od ní vesměs nedopadlo příliš dobře. Ve čtrnáct let se objevila ve filmu dvojčat Olsenových Sestry na Bahamách, o tři roky později sekundovala Lindsay Lohan ve Zpovědi královny střední školy. Mezi tím si střihla epizodní roli ve druhém dílu filmu Mizerové, kde se dokonce jako patnáctiletá objevila v poměrně odvážných bikinách i několik seriálových roliček.

Transformers a Angelina 2

Srdce diváků, byť ne filmové kritiky, si Megan získala hlavně ve filmech ze série Transformers, které nechávají vyniknout její krásu. Při té příležitosti si fanoušci nemohli nevšimnout Meganiny podobnosti s jinou krasavicí stříbrného plátna, Angelinou Jolie. V tomto období se zřejmě Megan začala potýkat s problémy popsanými v úvodu tohoto článku. Ke zlomu došlo po natáčení hororu plného erotiky s poněkud podivným názvem Jennifer’s Body – Bacha, kouše! I proto pravděpodobně Megan nestihla třetí díl Transformers.

Nebrání se ani videoklipům

Kromě účinkování ve filmech a seriálech se Megan několikrát objevila také v hudebních videoklipech. Za zmínku stojí například její role v klipech těchto písní:

  • Bloody Valentine od jejího současného přítele, rapera Machine Gun Kellyho
  • Love the Way You Lie od Eminema a Rihanny
  • New Perspective od kapely Panic! at the Disco
Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: