17. února 2008
Kategorie: Sportovec

Loterie ČMFS aneb koukejme na Primu

Čtvrtkem 13. března končí na svazu termín úhrady vylosovaných vstupenek na mistrovství Evropy. Možná však máte stejný problém jako my, jednoduše nemáte co platit, i když jste podali kopec žádostí…

Naše parta čtyř lidí jich podala kolem padesáti. Výsledkem je několik vylosování lístků na finále, převážně ve druhé kategorii, ve které stojí sada čtyř vstupenek 37 tisíc. No, nekupte to. Navrch jsme byli obdarováni jednou sadou pro semifinále, zde šlo dokonce o kategorii první. Také není zrovna nejlevnější!

Jinak nic. Nezbude nám tedy, než shánět lístky od „renomovaných společností“, které získávají vstupenky „z jiných, zahraničních zdrojů“, nebo čučet na úžasné přenosy televize Prima a poslouchat Jirku „Kokodýma“, když jediného rozumného komentátora vedení této stanice odstavilo kvůli rasismu.

Kde tyto firmy své lístky berou, by zřejmě bylo zajímavé zjistit. Nebylo by divu, kdyby k nim tekl i nějaký svazový potok. S podivem také je, že celému losování nikdy nepřihlížel, nepřihlíží a (dokud pořádní lidi do vedení ČMFS nenastoupí) přihlížet nebude žádný notář. Krom nějakých pomatených šotů na Nově se systém losování ani nikdy nevysvětlil.

aké lidé v našem okolí byli losováni pouze na „utopické zápasy“ finálové, občas nějaké to semifinále. Zatím jsme se nesetkali s člověkem, který by férově vyhrál alespoň jeden lupínek na zápasy ve skupině. Celé této povedené taškařici by mohla závidět i proslulá „Karlovarská losovačka“.

Co se člověk nasral s tím objednávkovým systémem, který více nefungoval než fungoval. Kolik času mu dalo shánění osobních údajů přátel a známých, aby nashromáždil co nejvíce žádostí a zvýšil tak své šance být tažen. Všechno to však přišlo vniveč. Jediné pozitivum na celé věci je, že si věrný český fanoušek může za ušetřený peníz koupit novou plazmovou televizi. Děkujeme Vám, pane Košťále! Vám také, pane Mokrý!

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: