20. dubna 2024
Kategorie: Filmmaniak, Požitkář

Láska na zakázku: Sny se plní, ale realita může být krušná

Zatímco v klasických romantických filmech musí hrdinové překonávat překážky, aby dosáhli štěstí, v novém snímku „Láska na zakázku“ se jim splní sny hned na začátku. To ale zdaleka neznamená, že na ně čeká pohádka. Naopak, jejich „dokonalý“ život se brzy promění v noční můru a oni musí zjistit, co je skutečným štěstím.

Film režisérky Evy Toulové, plný oblíbených hereckých hvězd, vstoupí do kin 6. června 2024. Už nyní se ale můžeme těšit na první záběry, ve kterých zazáří Martin Kraus, Jiří Krampol, Igor Bareš, Valerie Zawadská, Václav Vydra a mnoho dalších.

Splněné sny a nová úskalí

Hlavní hrdinka Eva (Eva Toulová) se stává jedinou ženou v nejprestižnější reklamní agentuře v zemi. To si ale neuvědomuje, že bude muset čelit sexistickému šéfovi v podání Václava Vydry. Vítek (Martin Kraus) si po letech konečně plní sen a otevírá si vlastní hypnoterapeutickou ordinaci. Naráží ale na nepochopení okolí, které netuší, co od hypnoterapie očekávat.

Vše se zvrtne, když Eva dostane za úkol vytvořit reklamu, která má jediný cíl: aby se dotyčný zamiloval do klientky.

Zábava i poučení

Chtěli jsme natočit odlehčený film, který v této nelehké době pobaví a rozesměje,“ říká režisérka Eva Toulová. „Vybrali jsme atraktivní profese a ukázali je v tom nejhumornějším světle.

Kromě zábavy se film dotýká i vážnějších témat, jako je sexismus, nepochopení hypnoterapie a hledání skutečného štěstí. „Doufáme, že si diváci odnesou nejen zábavný zážitek, ale i zamyšlení nad některými důležitými životními otázkami,“ dodává Toulová.

Hvězdné obsazení a autentické příběhy

Do hlavní role hypnoterapeuta Vítka byl obsazen Martin Kraus, kterého režisérka chválí za skvělou spolupráci a dokonalé vystižení postavy. „S Martinem jsem už dříve spolupracovala a vždy to bylo skvělé. Na roli Vítka je naprosto perfektní,“ říká Toulová.

Film se dále pyšní legendárním Jiřím Krampolem, který ztvárňuje Vítkova dabéra. „Bylo to fantastické natáčení,“ svěřuje se Krampol. „Evička přesně ví, co od herců chce, a v kombinaci se Šimonem Pečenkou, mým dlouholetým kamarádem, to byla skvělá parta.

Kromě Krampola a Krause se ve filmu objeví i Václav Vydra, Igor Bareš, Valerie Zawadská, Eva Hrušková, Uršula Kluková a mnoho dalších herců. Scénář filmu je inspirován skutečnými příběhy z praxe hypnoterapie, včetně případu živé kozy, kterou majitel přivedl do ordinace, aby lépe dojila.

Láska na zakázku slibuje zábavnou a zároveň dojemnou podívanou, která vás zaručeně nenechá chladnými. Nenechte si ujít premiéru 6. června 2024!

Zdroj/foto: Bontonfilm

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: