01. března 2022
Kategorie: PR tipy

Křížem krážem na dvou kolech

Jaro si sice s námi hraje a sluníčka je pomálu, ale s elektrickými koloběžkami SENCOR, můžete jezdit s větrem o závod i tak! Udělejte si ke konci zimy čas pro sebe a své kamarády a vyrazte na poznávací výlet krásami Česka na dvou kolech. Budete překvapeni, jak skvělý relax i zábavu s touto moderní obdobou dětského oblíbeného „přemisťovadla“ zažijete. Do města i přírody jedině na koloběžce!

NA VÝLETY JAKO DĚLANÁ

Moderní technologií nabitá, skládací elektrická koloběžka SCOOTER TWO od SENCOR je ideálním parťákem po městě i mimo něj. Volit můžete ze dvou jízdních režimů STANDARD a SPORT. Výkonný 400W motor dokáže dosáhnout rychlosti až 25 km/h (SPORT), respektive 20 km/h (STANDARD), a ujet na jedno nabití až 45 km. Rychlost jízdy se snadno upravuje pomocí pravého palce a pro delší úseky je možno nastavit i tempomat.

Deseti palcové přední a zadní pneumatiky zaručují hladkou jízdu po rovném povrchu bez drncání, duální brzdy (kombinace elektrické a mechanické brzdy) bezpečně zpomalí či zastaví jízdu a rozblikají výstražné světlo na zadním nárazníku. Plné nabití koloběžky trvá 9 hodin a můžete ji propojit i s aplikací SENCOR SCOOTER, díky níž budete mít přehled nejen o stavu koloběžky (ochrana proti odcizení, kontrola stavu baterie, ujeté kilometry apod.). Váhový limit koloběžky je 120 kg. Ke koloběžce je dostupné i bohaté příslušenství.

DO PRÁCE I DO ŠKOLY

Ranní dopravní špička dokáže kolikrát pořádně potrápit a o hledání volného parkovacího místa pro auto ani nemluvě. Lehká a skladná elektrická koloběžka SCOOTER ONE od SENCOR je ideální na cestu do školy či práce. Motor s výkonem 350 W a dojezdem přes 20 km vás přepraví, kam budete potřebovat, rychlostí až 25 km/h. Díky jízdním módům SPORT a STANDARD se nemusíte bát ani menšího kopečku (stoupání až 15°), o bezpečnou a pohodlnou jízdu se postarají 8,5palcové pneumatiky, LED světla a duální brzdy, které při aktivaci spustí červené blikání na zadním nárazníku.

Koloběžku je možno propojit s aplikací SENCOR SCOOTER, a tak si můžete kontrolovat ujeté kilometry, průměrnou rychlost i stav baterie. Plné nabití koloběžky trvá 4-5 hodin a maximální nosnost je 120 kg. Ke koloběžce je dostupné bohaté příslušenství.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: