25. července 2008
Kategorie: Požitkář

Jste opravdový muž?

Jak vypadá ideální muž 21.století? V posledních letech se čím dál více rozšiřovalo rozdělování mužů do dvou kategorií. V té první byli sladcí metrosexuálové v růžových košilích, jejíž příslušníci přísně sledovali nejnovější módní trendy, navštěvovali solárko a kadeřnice byla jejich nejlepší kamarádka. Jako protipól tohoto směru se pak ozývali hrdí „praví muži“, retrosexuálové. Smrděli jako „chlapi“, nosili to, co jim bylo pohodlné u sledování fotbalu a pití piva, a jejich životní prioritou byl sex, po kterém se nikdy nezapomněli zeptat, jací byli…

Řešení: übersexuál

V roce 2005 se v knize Budoucnost mužů podle tří amerických autorek poprvé objevuje názor, že už to není metrosexuál, kdo stojí v čele mužského pokolení. Ženy, jak známo, netouží pouze po krásné tváři, ale i po hrdinských činech – ženy chtějí svého prince – a jednadvacáté století jim ho přináší v podobě übersexuála. Muž übersexuál dbá o svůj vzhled, zachovává si však důležité mužské atributy. Má svůj styl, nepodléhá výstřelků, ke všemu přistupuje s nadšením, což se potom promítá do jeho profesního života… ach!

Po čem ženy touží?

Ve dnech 8. a 9. července probíhal v České republice průzkum prováděný agenturou STEM, který zjišťoval, čeho si české ženy na mužích nejvíce cení. Následující graf zaznamenává čtyři nejvíce (červená) a nejméně (modrá) důležité vlastnosti.

Jsou mezi námi?

Otázkou zůstává, zda se takový muž v našich zeměpisných šířkách vůbec vyskytuje. Za tímto účelem se společnost Old Spice pořádá 7.září 2008 v Praze 5 na Císařské louce od 12ti hodin Den činů. „Jde o závod na plachetnicích, který prověří všechny stránky mužské osobnosti jako je rozhodnost, důvtip, vynalézavost i fyzička. Utká se 5 posádek po 4 odvážlivcích, kteří po protnutí cíle budou skutečně hodni označení opravdoví muži. Příležitost zjistit, zda jsem opravdový muž, si nenechají ujít ani české celebrity. Na každé palubě bude součástí týmu jedna známá osobnost, která se rovněž zúčastní plnění všech daných úkolů.”

Vstupem na tuto akci je jeden libovolný výrobek značky Old Spice, díky kterému se dostanete do Old Spice zóny, tak jsem na Vás zvědavá, pánové.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: