20. května 2020
Kategorie: Sukničkář

Jděte s dobou, začněte randit po internetu

Randění online zažívalo boom někdy před dvaceti lety, kdy se internet začal rozšiřovat z firem a kanceláří i do domácností. Už za pár let ale přestalo virtuální seznamování dávat smysl, na internetu se totiž vyrojilo ohromné množství falešných profilů, zatímco ty opravdové profily žen, které za to stály, kvapem ubývaly.

Takže ještě nedávno používali internet k seznamování jen zoufalci obou pohlaví. Teď se ale, zdá se, situace změnila. I díky koronaviru začíná být online seznamování znovu v kurzu. A ne, nemáme na mysli jednoduché aplikace jako je Tinder.

Mobily a video

Pokud si pamatujete počátky online seznamování, kdy jste si někdy na chatu do noci psali s někým, kdo měl na profilu pár fotek v mizerném rozlišení, na své zkušenosti raději zapomeňte. Doba se změnila a na psaní dnes nikoho neužije. Maximálně přes den, kdy do mobilu z práce narychlo naklepete pár řádků mezi dvěma mítinky. Dnes se komunikuje zásadně hlasem, a nejlépe pomocí videohovorů. Bez ohledu na to, jakou aplikaci nebo nástroj k tomu využijete.

V České republice můžete pro své online seznamování využít například:

  • Be2
  • Žhavé noci
  • iDates
  • eDarling

Profily jsou stále důležité

Bez ohledu na posun v komunikaci jako takové, respektive její primární formě, je samozřejmě alfou a omegou vaší prezentace profil, který na dané platformě máte. Měl by o vás skutečně vypovídat a měl by být pravdivý, jinak může být váš profil po nahlášení dokonce zablokován správcem té které sítě. Stejně jako před dvaceti lety, i nyní ženy na profily koukají a pečlivě si projdou i ten váš.

Fotky, fotky, fotky

Ještě důležitější než to, co o sobě do profilu napíšete, jsou fotky, které nahrajete. Právě ty o vás totiž mohou ženskému oku prozradit mnohem více, než by vám bylo libo. A tak je třeba jim věnovat zvláštní pozornost. Není od věci nechat si udělat sérii fotek speciálně pro potřeby seznamování na internetu. Může vám s nimi pomoci kamarádka, nebo třeba profesionální fotograf.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: