20. prosince 2021
Kategorie: PR tipy

Jakým dárkem potěšit jiného muže v rodině?

Vánoce se blíží a vy možná přemýšlíte, co letos nadělit pod stromeček vašemu tátovi, tchánovi či kamarádovi. Někdy se může tento úkol zdát jako pěkně tvrdý oříšek. Na následujících řádcích vám dáme užitečné tipy, díky kterým velmi pravděpodobně vyčarujete úsměv na tváři jakémukoli muži bez výjimky.

Jaké vybavení se bude hodit jakémukoli muži z vaší rodiny?

Jestli-že nechcete šlápnout při výběru pánského dárku vedle, zaměřte se na kvalitní vybavení. Většina mužů ocení aku nářadí, které však nevybírejte náhodně. Nejdříve bude třeba se ujistit, co muž ve své výbavě již má. Stačí se s daným pánem nezávazně pobavit o opravách v domácnosti a důležité informace na sebe nenechají dlouho čekat. Kromě nářadí pak mužům udělá radost i některá ze sportovních pomůcek. Samozřejmě je dobré se informovat, jaký sport má muž v oblibě a podle toho se zaměřit na cyklistické, běžkařské či např. běžecké vybavení. Může se jednat o nové pláště, sportovní hodinky či např. skialpinistické pásy. Pro nesportovce pak lze doporučit příjemnou deku či zajímavou knihu.

Jaké oblečení či módní doplňky bude vhodné darovat jinému muži v rodině?

Existuje několik kousků oblečení, kterými nepohrdne žádný muž. Paradoxně se jedná např. i o tolik propírané ponožky. Samozřejmě se musí jednat o kvalitní model, kterým každý muž hravě doplní svůj stávající šatník. Největší radost z ponožek mají zejména sportovci. Zaměřte se na kvalitní kousek z funkčních materiálů. Upřednostňuje-li daný muž elegantní styl, můžete mu vybrat i stylovou kravatu v neutrálních barvách či kožený pásek nebo tašku. Kožené doplňky označuje většina mužů napříč všemi generacemi za velmi žádoucí dárek.

Jaká kosmetika bude vhodná pro jiného muže?

Chcete-li potěšit vašeho kamaráda, tátu či tchána kosmetikou, zaměřte se na kvalitní přípravky z přírodních materiálů. Ty jsou šetrné k pokožce a většinou i příjemně a nevtíravě voní. Až budete zase jednou na návštěvě, stačí nakouknout do koupelny a hned budete mít jasno. Zaručeným tipem na pánskou kosmetiku je pak kvalitní parfém, který vydrží vonět po dlouhou dobu.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: