15. dubna 2022
Kategorie: Motorista

Jaké dárky jsou pro milovníky motocyklů a vozidel ty nejlepší?

Máte okolo sebe někoho, kdo miluje auta? Nevíte, čím potěšit motorkáře, který milují jízdu na dvou kolech? Máme pro vás několik typů, které se budou hodit nejen jako vánoční dárek. Jsou stylové i praktické a určitě je všichni využijí. Pro některé lidi je totiž dárek těžké vybrat, protože to, co potřebují, si většinou sami koupí.

Bude záležet na to, jaký máte budget

Nemusíte hned kupovat drahá alu kola nebo závodní brzdy. Vaše nejbližší určitě potěší i maličkosti, které budu praktické a využijí je při běžné jízdě. Navíc se budou hodit pro muže i ženy. Můžete jim pořídit například luxusní řidičské rukavice, které se pohybují od 800 do 1 200 korun. Kožené rukavice jsou vhodné hlavně pro ty, kteří rádi závodí, nebo mají kožený volant, který si nechtějí holýma rukama zničit.

Vhodné bude pořídit také chytrý držák telefonu. Někomu už nestačí ten obyčejný, do kterého zasadíte telefon. Ten chytrý bude stát od 500 až do 1 900 korun, ale umí i nabíjet. Kabel k nabíjení připojíte k držáku a už nemusíte na nic myslet. Pro ty, kteří asi rádi hrají, můžete koupit například model auta. Může se vyšplhat až na cenu 5 000 korun, rozhodně s ním ale uděláte velkou parádu. Bude záležet na tom, jak velký model bude a jak moc bude propracovaný.

Víte, že existují startovací kabely s powerbankou?

Jestli víte o někom, kdo se běžně o autobaterii nestará a velmi často se mu stává, že je vybitá, bude nejvhodnějším dárkem sada startovacích kabelů s powerbankou. Ta se může hodit nejen na vybitou autobaterii, ale snadno ji můžete použít také na telefon nebo tablet. Tato věcička by neměla chybět v žádném autě a pořídíte ji od 1 300 do 6 000 korun.

Pokud ale stále váháte, co pořídit, není nic jednoduššího než se dotyčného zeptat, co by v autě nebo na motocyklu ocenit. Je to lepší varianta než koupit hloupost, která bude kýčovitá a k ničemu.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: