09. prosince 2022
Kategorie: Sukničkář

Jak uspokojit ženu?

Chcete vědět, jak udělat ženě nezapomenutelný zážitek v posteli? Neexistuje přímo zaručená technika, protože každá žena má ráda něco jiného, proto je důležité postupovat hezky postupně.

Nejdůležitější je komunikace, jakmile se dostanete do řeči, zjistěte a pozorně poslouchejte, každý náznak, signál nebo informace je velice důležitým pro uspokojení. Můžete se dozvědět, jakou polohu má rada, sledujte i řeč těla, pokud se stydí, zda jí je daný akt příjemný nebo ne. Nezapomínejte, že to, co fungovalo předtím, musí fungovat pořád, záleží i na náladě.

Nezapomínejte na předehru! Trocha jiskření, dotyků, líbání nebo pohledů může pořádně nažhavit ženu tak, aby výsledek byl famózní. Můžete zkusit orální uspokojení, smyslnou masáž nebo vzájemnou masturbaci. Zkoušejte různé metody nebo pomůcky. Předehra by neměla trvat věky, stačí i lehká, aby došlo ke vzrušení.

Poznejte její tělo a klidně změňte slovník

Zkoumejte pečlivě tělo vaší partnerky, nikdy nevíte, kde můžete narazit na erotogenní zónu. Bavte se nebo zkoumejte, co může nastartovat její vzrušení. Každá má ráda něco jiného, pamatujte si daná místa a klidně se ptejte i na další, to vše vám pomůže zlepšit kvalitu sexu. Během sexu se nebojte změnit slovník na peprnější. Některé ženy mají rády takové řeči, a když ji navíc pochválíte křivky těla, tak bude blahem bez sebe.

Nezapomeňte měnit pozice, ne každého baví jedna a ta samá poloha, která může časem omrzet. Nebojte si během sexu vyměnit pár poloh, měnit tempo, tvrdost i místa a celkově nebát se experimentů.

Zapojte fantazii

Dostáváme se opět na začátek článku. Důležitá je komunikace, zkuste si okořenit sex tím, že si vyzkoušíte kostýmy, scénář, prostě cokoliv. Můžete vyzkoušet různé erotické pomůcky nebo klidně i sledovat porno během aktu.

Pokud nemůžete být u sebe, zkuste se navzájem uspokojit prostřednictvím elektroniky. Dnešní doba už nabízí přes videohovor možnost uspokojení po internetu.

Mazlete se i po sexu

Mnoho žen má rádo, když s nimi muž zůstane v posteli a mazlí se s nimi i po samotném aktu. Proto čas od času nemusíte nutně odbíhat hned do sprchy a vychutnejte si společnou chvíli. Pamatujte, že vše, co je zde napsané, je klíčem k tomu, jak uspokojit ženu.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: