17. ledna 2024
Kategorie: PR tipy

Horská služba Beskydy obdržela cenu Radegastův Strážce Hořkosti za rok 2023

V rámci slavnostního ceremoniálu v Nošovicích bylo ocenění Radegastův Strážce Hořkosti pro rok 2023 předáno Horské službě Beskydy. Tato prestižní cena je každoročně udělována osobám nebo skupinám, které se vyznačují svou neúnavností, odvahou a morální odolností při čelbě životním výzvám. Při udělování ceny byl také představen nový pivní tank, pojmenovaný na čest laureátů.

Horská služba Beskydy: Druhý výherce ocenění

Horská služba Beskydy získala toto uznání díky svému celkovému přínosu k životu v Beskydech, a to nejen skrze hrdinské činy jednotlivých členů, ale především jako celek. „Hodnotíme Horskou službu Beskydy jako pevný a soudržný tým, který každý den pracuje na tom, aby se obyvatelé i návštěvníci Beskyd cítili v bezpečí a věděli, že v případě potřeby jim bude poskytnuta pomoc,“ komentuje Ivo Kaňák, manažer Pivovaru Radegast.

Radan Jaškovský, náčelník Horské služby Beskydy, s hrdostí a dojetím převzal cenu „Radegastův Strážce Hořkosti“ za rok 2023 ve varně Pivovaru Radegast. „Jsme poctěni, že naše snaha a oddanost byly oceněny tak významnou cenou. Ocenění nám dodává respekt a uznání za naši vášnivou práci,“ sdělil Jaškovský. Dodal také, že činnost Horské služby v Beskydech přesahuje rámec záchrany životů a zahrnuje i podporu místní komunity.

Speciální překvapení: Ležácký tank pojmenovaný po Horské službě

Během ceremoniálu byl v nošovickém pivovaru odhalen speciální ležácký tank s názvem „Ležácký tank Horské služby Beskydy 2023“. „Jakmile bude pivo z tohoto tanku připraveno k distribuci, jedno slavnostní sudové pivo bude věnováno přímo Horské službě Beskydy,“ uvedl Petr Klíma, Senior Brand manažer značky Radegast.

Ocenění „Radegastův Strážce Hořkosti“ poprvé obdržel v roce 2022 in memoriam Karel Loprais, šestinásobný vítěz Rallye Dakar, čímž byl nastolen vysoký standard pro budoucí laureáty.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: