24. září 2023
Kategorie: PR tipy

Golf v Kaiserwinklu: hra bez hranic mezi Tyrolskem a Bavorskem

Golfisté mají v oblasti Kaiserwinkl na výběr z několika skvělých golfových hřišť. Celkem čtyři hřiště jsou dosažitelná do pouhé čtvrt hodiny jízdy, a k tomu dalších čtyřicet hřišť, která jsou vzdálená necelou hodinu cesty. Jedním z nejvýjimečnějších golfových zážitků ve střední Evropě je osmnáctijamkové hřiště, které dokonce překračuje státní hranice.

Golf bez hranic v Reit im Winkl – Kössen

Motto golfového klubu Reit im Winkl – Kössen zní „Golf bez (státních) hranic“. Tento neobvyklý koncept umožňuje golfistům hrát na hřišti, které se rozkládá na pomezí Bavorska a Tyrolska. Po odpalu na první jamce se hráči přesunou do Bavorska, aby se na posledních jamkách vrátili zpět do Tyrolska. Celý region Kaiserwinkl je zasazený mezi malebné kopce Chiemgau a dramatickou krajinu Wilder a Zahmer Kaiser, což ho činí jedním z nejoblíbenějších golfových destinací v Rakousku.

V této oblasti lze nalézt několik výjimečných golfových hřišť. Osmnáctijamkové hřiště Kaiserwinkl Golf Kössen – Lärchenhof v Kössenu, které navrhl známý golfový architekt Donald Harradine, si získalo zvláštní popularitu mezi profesionálními hráči i nadšenými amatéry. Toto hřiště také hostí soutěže během golfového týdne Kaiserwinkl.

Devítijamkové hřiště Walchsee Moarhof je ideální volbou pro začátečníky, ale také pro hráče s handicapem. Nachází se na břehu stejnojmenného jezera, obklopeného přírodními rezervacemi a vysokým vřesovištěm. Nabízí různé kurzy, včetně testovacích, začátečnických a pokročilých kurzů, stejně jako intenzivní kurzy pro hráče s handicapem.

Architektonické dílo na hřišti Lärchenhof-Erpfendorf

Golfový a country klub Lärchenhof-Erpfendorf sousedí s regionem Kaiserwinkl a nabízí hráčům jedinečné architektonické dílo. Toto hřiště získalo mnoho ocenění, včetně titulů jako „druhé nejkrásnější golfové hřiště v Rakousku“ a „třetí nejlepší golfové hřiště“. Je to místo, kde si golfisté mohou užívat nejen krásných panoramatických výhledů, ale také skvělé hry na hřišti, které citlivě zapadá do okolní přírodní krajiny.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: