23. září 2021
Kategorie: PR tipy

FIXED Sense: chytré multifunkční zařízení, které vám zjednoduší život

FIXED Sense míří na Indiegogo. Chce změnit způsob, jakým používáme smart tagy. Svět nepotřebuje další AirTag nebo GalaxyTag. Svět potřebuje chytré multifukční zařízení, které udělá váš každodenní život jednodušší a lepší, říkají tvůrci.

Již začátkem září byla spuštěna kampaň na crowdfundingové platformě Indiegogo. Po letech vývoje přišel na trh smart TAG, který v sobě kombinuje několik unikátních funkcí včetně praktického trackeru postaveného na bázi poslední Bluetooth technologie.

FIXED Sense je revoluční multifunkční produkt talentovaného týmu vývojářů značky FIXED. Tento produkt staví na bohatých zkušenostech z předchozích verzí Bluetooth trackerů, které každodenně používají desítky tisíc nadšenců napříč světem.

FIXED Sense jako jediný smart tracker na trhu staví na čtyřech základních pilířích: chránit, kontrolovat, analyzovat a v neposlední řadě najít. Z pohledu funkcionality je tak o několik kroků dál před zavedenými značkami jako je Apple, Samsung či Tile. FIXED Sense je tenký, lehký a multifunkční. Díky dvěma programovatelným tlačítkům s integrovaným single, double a tripple klikem budete moci ovládat chytrou domácnost, zapínat a vypínat světla, ovládat žaluzie a mnoho dalšího.

Uživatelé zaručeně ocení také  ochrannou funkci. Kdykoli se hlídaná věc opatřená Sense tagem pohne, dostanete upozornění. Sense tag zároveň umožňuje analyzovat teplotu a vlhkost v místnosti, ať už jste kdekoli. V neposlední řadě Sense disponuje funkcí najít. Neuplyne den, kdy by někdo z nás nehledal klíče, peněženku nebo třeba dálkový ovladač od televize. Sense je šikovný Bluetooth tracker, s jehož pomocí snadno najdete, co hledáte. Pomocí zvuku nebo vizuálního radaru.

FIXED Sense tvoří nerozlučnou dvojici s FIXED Smart app. Naše druhá generace aplikace je intuitivní, stabilní, trvale aktualizovaná a propracovaná do nejmenších detailů. Díky celé řadě funkcí a pokročilým nastavením můžete nastavit bezpečné zóny, noční režim, tiché vyhledávání, zapínat a vypínat různé funkce a využívat výhod propojení s jinými FIXED Smart produkty, jako je IoT Guard / Tracker Buddy, připravovaný inteligentní zámek a další. FIXED SENSE je nově kompatibilní s Find My. Ani uživatelé Androidu však nepřijdou zkrátka a vychutnají si všechny funkce a možnosti FIXED Sense díky nativní Android aplikaci.

Jsme nadšená skupina lidí, kteří milují moderních technologie. Všichni jsme vlastnili a dlouhé měsíce testovali různé lokátory, ovládací prvky a Bluetooth tagy, ale žádný z nich neposkytoval všechny funkce, které bychom od něj očekávali. Vyzbrojení zkušenostmi z vývoje a prodeje lokalizačních FIXED Smile BT tagů jsme se pustili do vývoje něčeho daleko komplexnějšího a chytřejšího. Tak vznikl FIXED Sense. Dosud nejchytřejší BT smart tag na trhu, který v sobě spojuje hned několik zařízení,říká Libor Zezulka, jeden z autorů projektu.

Nastal čas posunout trh smart tagů dál, a proto nyní přicházíme s FIXED Sense. Doufáme, že mu uživatelé přijdou na chuť a stane se jejich každodenním nepostradatelným pomocníkem.

Více informací o produktu najdete na webu www.indiegogofixed.com. Kampaň běží na indiegogo.com.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: