16. srpna 2023
Kategorie: PR tipy

Emirates již devátým rokem podporuje golfový turnaj D+D REAL Czech Masters

Emirates, přední světová letecká společnost a partner DP World Tour, se již devátým rokem po sobě stávají hlavním sponzorem každoročního turnaje D+D REAL Czech Masters. Tento prestižní golfový turnaj je významnou akcí v České republice a spolupráce s Emirates tvoří nedílnou součást jejího dlouhodobého závazku vůči českému sportu a sportovním nadšencům po celém světě.

Golfová extravagance na Albatross Golf Resort

Mezinárodně uznávaný turnaj Czech Masters se blíží! Termín konání – 24. až 27. srpna – se nese ve znamení vzrušení a soutěživosti. Akce se opět odehraje na působivém hřišti Albatross Golf Resort. Tento rok se na turnaji představí řada renomovaných mezinárodních golfistů, včetně anglického zázračného hráče Luke Donalda a italského šampiona Francesca Molinariho. Domácí hráči, jako například Jiří Zuska, se rovněž postaví na startovní čáru. Zuska zaznamenal historický úspěch jako první Čech, který se probojoval na PGA Tour a Korn Ferry Tour.

Emirates: spojující svět a sport

Emirates se může pochlubit spojením s více než 140 destinacemi po celém světě. Pro české cestující je společností, která otevírá brány do Blízkého východu, Asie a Tichomoří. Díky největší flotile širokotrupých letadel Airbus A380 a Boeing 777 na světě si cestující mohou užívat nadstandardního komfortu během letu. Emirates klade důraz na vysoký standard služeb, ať už cestujete v jakékoliv třídě.

Posádka tvořená zástupci 160 různých národností, včetně Čechů, se postará o pohodlí cestujících. Kromě toho je k dispozici bohatý zábavní program s tisíci kanály s filmy, televizními pořady, hudbou a podcasty, včetně těch českých.

Bezproblémové cestování pro golfové nadšence

Výhody s Emirates nekončí jen u pohodlného cestování pro cestující. Pro golfisty je to také skvělá zpráva. Velkorysé zavazadlové limity umožňují hráčům přepravit své golfové vybavení na vybrané světové destinace bez starostí. Line Emirates Dubaj-Praha-Dubaj funguje od roku 2010 a denně je obsluhována špičkovým letounem Boeing 777-300ER. Díky této lince je spojení mezi Dubají a Prahou snadné a pohodlné, což přináší prospěch jak cestujícím, tak i těm, kteří se chystají na prestižní golfový turnaj Czech Masters.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: