04. února 2022
Kategorie: Sukničkář

Chcete okořenit svůj vztah? Vyzkoušejte swingers párty

Máte rádi nové zkoušky a výzvy a v posteli se rádi bavíte? Pak rozhodně musíte vyzkoušet swingers párty, která okoření vztah. Je ale důležité se domluvit, že to ani jednomu z páru nevadí a nebude tropit žárlivé scény. Na takové párty si totiž můžete užít sex i s někým jiným, než se svým partnerem.

Pokud se vydá do klubu, musíte splnit několik podmínek

Swingers párty jsou mezi lidmi oblíbené, ale ne každý se odhodlá se na ni skutečně podívat. V klubech, které se na tyto akce specializují, platí přísná pravidelná, protože si nikdo společně se skvělým zážitkem nechce odnést žádnou chorobu. Do takových klubů mají vstup zakázaný samotní chlapi. Musíte přijít buď v páru, nebo se sem může odhodlat jít samotná žena.

Pokud se rozhodnete zapojit do sexuálních aktivit na párty, můžete očekávat, že budou v souladu s tím, co si společně domluvíte. Nemusíte si představovat několik těl na sobě, protože v tom případě se o swingers párty nejedná. Můžete si tady vypůjčit nejen kondomy nebo lubrikanty, ale také ručníky nebo matrace a polštáře. Dostanete tak ke své akci maximální pohodlí.

Za své peníze dostanete nejen skvělý sex, ale také občerstvení

Můžete se schovat, aby vás nikdo neviděl, ale problém není ani zůstat stát uprostřed místnosti a nechat na sebe koukat ostatní. Za investované peníze nezískáte jen výše zmíněné, ale také občerstvení, někdy se na akci objeví také striptérky nebo striptéři – ti ale většinou nemají mnoho diváků, protože se každý někomu věnuje. Nemusíte se po klubu pohybovat nazí, můžete mít jen ručník nebo župan. Většina klubů má svou vlastní ochranku, která řeší sebemenší problém.

Ve swingers klubech bývá příjemná atmosféra, kterou navodí nejen hudba, ale také svíčky. Můžete si dát skleničku na kuráž, popovídat si s ostatními a nikdo nebude řešit, jak vypadáte. Pokud patří mezi stydlivější lidi, nemusíte se vůbec bát, můžete se jen dívat na ostatní, kterým to jistě bude dělat dobře. Můžete kdykoliv odejít a také se může stát, že vás někdo odmítne. Neberte si to osobně, tak to na swingers párty funguje. Určitě najdete někoho, komu se budete líbit.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: