04. listopadu 2023
Kategorie: PR tipy

Black Friday se blíží. Jaká je jeho historie a kde si ho užít?

Pokud pravidelně nakupujete v online obchodech, určitě jste se už setkali s pojmem Black Friday. Tento každoročně očekávaný svátek s sebou totiž přináší výrazné slevy, které často dosahují klidně až desítek procent. Kde se daný zvyk vzal a jak ho využít na maximum?

Přesuňme se do roku 1929

Pokud se alespoň trochu zajímáte o ekonomiku, zajisté víte, že v roce 1929 nastal ohromný krach na burze v New Yorku. Tím započala výrazná hospodářská krize, jež se dotkla všech rodin. Co přestanou chudnoucí lidé dělat? Samozřejmě nakupovat zbytečnosti.

Přesně proto se majitelé obchodů dohodli, že uspořádají speciální den plný výrazných slev, aby nalákali zákazníky a udrželi své podnikání nad vodou. Nápad to byl geniální. Až tak, že jej každým rokem opakujeme až dodnes.

I vy můžete ušetřit

Tím se dostáváme do dnešních dní, kdy očekáváme letošní Black Friday 2023. Všichni zákazníci si již brousí zuby, jelikož očekávají předčasný nákup vánočních dárků za ceny nižší o desítky procent. Chcete vážně ušetřit a nenaletět na falešné slevy? V tom případě kupujte jen od velkých a ověřených e-shopů, které nešidí.

Jedny z největších každoročních akcí pořádá například oblíbený online obchod Notino. Ten se specializuje na kosmetické výrobky, parfémy, sportovní vybavení, vitamíny, kojenecké pomůcky, hračky pro dospělé a celou řadu dalších položek.

Již na konci listopadu, konkrétně od dvacátého (pondělí) do dvacátého šestého (neděle), budete mít možnost si užít výrazné slevy na téměř všechny dostupné produkty. Jednotlivé slevy se přitom budou pohybovat v řádech několika desítek procent, takže je opravdu o co stát.

Mrkněte se na internetové stránky pod výše vloženým odkazem, prohlédněte si dostupné zboží s předstihem a udělejte si nákupní seznam.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: