23. března 2010
Kategorie: Požitkář

Život Pařmena

Chcete se vžít do role puberťáká, jenž celý den nedělá nic kromě hraní her. Potom Vám přinášíme deníček jednoho z nich…

Pondělí

Včera jsem hrál třináct hodin a máma povídá, že to přeháním. Já jsem kluk mírnej, tak povídám, ať vypadne a nechá mě hrát. Na to se docela naštvala a začla křičet, že taky budu dělat něco jinýho než furt hrát. Já to teda nechápu, podle mě není nic lepšího než hraní na kompu, ale co. Matka mě dokopala k tomu, abych si psal deníček. Já vim, je to pěkně trapný, ale co nadělám.

Nějak nedokázala pochopit, že nemám o čem psát. Každej den, většinou, pokud nemáme naplánovej celodenní trénink, jdu do školy. Tak všichni víme, že je to naprostá píčovina. Jak jsem řek, jsem kluk mírnej, takže do toho posranýho ústavu chodím, ale až budu mít základku, tak na to kašlu, budu hrát profesionálně. No a kromě školy teda jenom pařim. Takže tak.

Úterý

Chtěl jsem přestat psát. Když jsem si dneska přečetl, co jsem včera napsal, řekl sem si, že je toho už asi všechno. Škola, pařba, škola, pařba, pařba, spaní. Jenže máma byla jinýho názoru, ať prej zapojím fantazii. No nejdřív jsem na ni koukal trochu nechápavě, ale pak jsem vzpamatoval a odešel do pokoje. Na netu píšou, že fantazie je obrazotvornost. Tak já teda budu brazotvornější. Zatím GL & HF

Středa

Takže ty obrazy. Connectnul jsem na azteca. To je snad ta nejposranější mapa. Furt to laguje, když nekempujou CT, kempujou T. Ale asi jsem se ještě nezmínil, že mám jenom kurevskej non-steam takže moc na výběr nemám. Koupim teda glocka a vestu, že nějak jednoho pořešim a vezmu mu vercajk. Jenže sem zapoměl, že tady u mě včera byl jeden neschopnej kámoš a snížil mi sensitivitu o 1, takže jsem jenom čuměl. Koupil jsem to do hlavy a čekal na další hru. Do píče, o deset dolarů nemůžu koupit vestu. Bych se na to taky mohl vysrat. Kdybych teda měl něco jinýho na práci. Takže hraju a já kokot, sem tu sensitivitu nezvedl, takže zase jenom čumím. Do prdele už. Zvýším sens, beru kalacha a vesta a běžím na most. Je tam jeden amatérskej kemper takže automaticky hs. Dovedu si představit jak doma čumí. Běžím teda dál, ale ty debilní T nepohlídali vodu a trefujou mě do zad.

Tenhle den se mi celkově moc nedařilo a bylo to tak nějak o hovně.

Čtvrtek

Jeden z nejhorších dnů mého života. Byl vypnutej proud. Celej den jsem čuměl do stěny. Protože jsem se fakt kurevsky nudil, sedl jsem k vypnutýmu kompu a hrál si na to, že si hraju. Docela prdel.

Pátek

Konečně se tady stavili ty debilní elektrikáři a dali to do kupy. Stihli to během doby, kdy jsem byl ve škole, jinak bych jim dal vážně přes držku. Když jsem chtěl totiž začít hrát, nefungoval net. Chtěl jsem se zabít. Čtvrtek nefunguje proud, pátek net. Ale protože se v kompech docela vyznám, koukl jsem jestli ty dementi nevykopli kabel z kompu. A taky že jo, do píči už. Přišel jsem asi o hodinu hraní. Když konečně spustím csko, přijde matka že jedem k babičce. Nedokážete si představit můj vztek, jsem klidnej to jo, ale když to potom rupne, tak řádim jako čert. Jak jsem vychladl a sklidnil jsem se, vymyslel jsem supr plán. Propíchal jsem pneumatiky na autě, takže sem automaticky myslel, že se nikam nejede. Jenže matka přemluvila souseda aby nás vzal za babičkou do Horní Dolní Prdele. Ten soused je strašnej kokot, ptá se mě co škola, sport a tak. Jsem mu řekl nic, nic, drž hubu a řiď. Koukl na mě dost přísně, takže jsem radši držel hubu, ale on taky. Večer jsme přijeli k babičce.

Sobota

Den o naprostým Hovně. Babča slovo komp neslyšela a furt mě dávala do ruky nějaký knížky, ať se nenudím. Tak na knížky jsem se vysral a koukal jsem na televizi. Naprostý kokotiny. Sebral jsem veškerou svoji chlapeckou odvahu a šel se kouknout ven. Před barákem nějaká banda debílků hrála fotbal. Ať prej jdu hrát taky, tak jsem jim řekl, že se nebudu honit za merunou jak nějakej magor a ať si ji strčej do prdele. Tak mě zmlátili, debilové. Teďka ležim ve smradlavý posteli u babičky a mám zlomenou ruku.

Neděle

Tak jsem zase doma. Celou cestu domů jsem se trápil představama o csku s jednou rukou. Nakonec to ale dopadlo celkem šťastně. Stáhl jsem si cheaty a vždycky někam doběhnu, mačkám enter a score roste. Hraju líp než kdykoliv předtím, jsem bůh.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: