21. prosince 2021
Kategorie: PR tipy

Sháníte dárky na poslední chvíli? Podívejte se na naše tipy a usnadněte si vybírání

Vánoce jsou sice už za dveřmi, ale nejeden z nás možná ještě nemá ani jeden jediný dárek pod vánoční stromeček pro své nejbližší. Přečtěte si pár našich tipů, které vám nákupy na poslední chvíli dost možná usnadní.

Kosmetika a parfémy jsou v(d)ěčné

Koho by nepotěšilo pod stromečkem najít oblíbený parfém nebo kosmetiku? Manželku, sestru nebo dceru potěšíte krabičkou s parfémem, který důvěrně zná, nebo poukazem na nějakou, kterou ještě nevyzkoušela. Pokud si nejste jisti, vsaďte rovnou právě na voucher do parfumérie nebo jiného oblíbeného obchodu. Věřte, že s takovým dárkem nešlápnete vedle.

Větší dárek? Vsaďte na elektroniku!

Sháníte „něco většího“? Dejte zelenou elektronice a moderním technologickým vychytávkám. Třeba dotykový telefon je dárkem, který rozhodně neurazí, za to určitě nadchne! A to všechny věkové kategorie – proto pokud nevíte, co pořídit rodičům nebo dětem, vsaďte na techniku. Podobně můžete potěšit obdarovaného třeba bezdrátovými sluchátky nebo chytrými hodinkami. Ty mohou přimět své majitele ke sportu nebo pravidelné chůzi, protože právě takové hodinky sportovní aktivity kontrolují a samy k nim vybízí. Nejnovější technologie tak nemusí být jen něčím, co nás drží u obrazovek doma na gauči.

Měkké dárky mají pod stromkem vždycky své místo

Pamatujete si, že když jsme byli malí, měkké dárky nás příliš nelákali? To už ale dávno neplatí – ponožky už nejsou jen obyčejnými ponožkami. Dnešní trh nabízí velkou spoustu barevných stylových ponožek, které se staly doplňky, jež o svých majitelích mnoho prozradí. Pořiďte takové, které obdarovaného nejen zahřejí, ale i potěší. Takové měkké dárky jsou nesmrtelnou volbou pro každého z nás. Malé, velké, mladé i staré. A nemusí jít jen o ponožky – pokud se trefíte do vkusu a stylu, darovat můžete cokoliv od spodního prádla až po obuv.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: