18. května 2024
Kategorie: Filmmaniak, Požitkář

Rychle a nemožně: Bláznivá parodie nenechá nikoho v klidu

Nešikovný policista zachraňuje babičku z rukou mexického kartelu? To zní jako nemožná mise, ale pro Rayana v nové akční komedii Rychle a nemožně ne! Připravte se na adrenalinovou jízdu plnou gagů a narážek na ikonické akční filmy, když se Rayane, neohrabaný, ale hodný policista, vydává na zběsilou misi napříč třemi kontinenty, aby zachránil svou babičku z rukou nemilosrdného mexického kartelu. Má na to pouhé tři dny a k ruce jen partu parťáků, kteří sice postrádají zkušenosti, ale odhodlání jim nechybí.

Akce, humor a parodie v jednom

Tvůrci filmů Babysitting a Alibi na klíč se tentokrát vrhají do světa akčních komedií a servírují nadupanou porci zábavy. Rychle a nemožně si dělá legraci z ikonických scén z filmů jako Rychle a zběsile, Terminátor 2, Mission: Impossible, Rambo, Indiana Jones, Kingsman a dokonce i Dámský gambit. Očekávejte strhující akční scény, vtipné dialogy a odkazy, které potěší fanoušky všech jmenovaných filmů.

Režisér a hlavní představitel v jednom

Tarek Boudali, známý z francouzských komedií, se v Rychle a nemožně chopí nejen režisérské žezla, ale i hlavní role Rayana. Boudali si pro film vybral velkolepé lokace, včetně Abú Dhabí a 300 metrů vysoké věže Conrad, a s pomocí kaskadérského koordinátora Christopha Marsauda stvořil akční scény, které berou dech.

Neváhejte a nenechte si ujít Rychle a nemožně!

Pokud máte rádi akční filmy plné humoru a nadsázky, Rychle a nemožně je pro vás to pravé. Film slibuje zábavu pro celou rodinu a nenechá nikoho chladným. Do kin se Rychle a nemožně dostane už 27. června, tak si nenechte ujít tuto bláznivou parodii!

Informace o filmu:

  • Název: Rychle a nemožně (3 jours max)
  • Výroba: Francie, 2023
  • Délka: 90 min.
  • Žánr: akční komedie
  • Režie: Tarek Boudali
  • Kamera: Vincent Richard
  • Hrají: Tarek Boudali, Philippe Lacheau, Julien Arruti, Vanessa Guide, José Garcia, Marie-Anne Chazel, Reem Kherici, Rossy de Palma a další
  • V kinech: od 27. června 2024

Zdroj/foto: Bontonfilm

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům:
Štítky:, ,