06. května 2024
Kategorie: PR tipy

Půjčka na podnikání nabízí velmi rychlou odpověď

Chcete finanční injekci pro svůj podnikatelský záměr? Ano, statisíce Čechů patří mezi osoby samostatně výdělečně činné, obory působnosti jsou velmi různorodé. Pracujete online nebo máte řemeslnickou dílnu? Ani to nehraje u podobných úvěrových produktů roli, stejně tak není důležitá ani doba, po kterou jste v roli OSVČ. Úvěr si snadno sjednají nováčci, ale také zkušení podnikatelé, kteří už mají za sebou mnoho let praxe. Stačí, když splníte základní podmínky. Ty jsou vlastně spíše formalitou, důležité je zejména samotné ověření totožnosti, které vyžaduje platná legislativa. 

Kolik si vlastně můžete půjčit?

Je to klasický úvěr se vším všudy. Půjčka na podnikání je spojená s krátkým formulářem, v němž se zájemci představí a uvedou platné IČO. Důvody, kvůli kterým si tento produkt sjednáváte, nejsou nijak podstatné. Může jít o investici do reklamy nebo dílny, nákup software pro vaše PC, případně také nový mobilní telefon či tablet, se kterým budete lépe vyřizovat objednávky. Zajímá vás řeč čísel? Kolik si vlastně můžete půjčit a jak dlouhý termín splatnosti je aktuálně ve hře?

  • 5 tisíc korun je minimální částka. Elektronika, kancelářská židle nebo také cokoliv jiného?
  • 30 tisíc korun je maximum, se kterým lze v tomto případě počítat. Účel o ničem nerozhoduje.
  • Splatnost je volitelná, každý zájemce si ji přizpůsobí aktuální situaci. Rozmezí je 7 a 30 dní.

Rychlé řešení pro různé situace

Nezáleží na tom, co právě musíte platit. Půjčka pro podnikatele je naprosto flexibilní. Nebude se vás ptát na detaily, šetří čas a nežádá si ani osobní schůzky na pobočkách. Taková doba je už dávno pryč, dnes se všechno řeší online formou! Je to efektivní a rychlá cesta, kterou ocení všichni, kdo vědí, že čas je drahocennou komoditou, se kterou nelze v žádném případě plýtvat.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: