14. dubna 2021
Kategorie: PR tipy

Profi lovecké oblečení a obuv vás nezklamou ani v drsné přírodě

Zaplatili jste si výpravu do divočiny? Rozhodně zapomeňte na běžné outdoorové oblečení. Nejdete na lyže a nemáte být vidět jako na svahu. Právě naopak. Potřebujete být nenápadní a z oblečení přitom, co se týče jeho funkčnosti, dostat ještě více.

Lovecké oděvy jsou tady rozhodně nejen pro myslivce

Moderní lovecké potřeby nabízí to nejlepší, co dnes outdoorové vybavení umí. Vše je přitom velice vkusné, barevně nenápadné, tedy přesně takové, abychom mohli přírodu pozorovat nerušeně a odnesli si z ní co nejvíce zážitků. Pánské myslivecké oděvy vám nabídnou třeba hyperkvalitní lovecké bundy. Aktuálně se vám může hodit třeba jarní lovecká bunda Iron 3DX Tagart. Jde o funkční bundu pro jaro a podzim, kterou však směle užijete i v horším letním počasí. Bunda je nepromokavá, avšak díky její prodyšnosti se v ní rozhodně nebudete nepříjemně potit. Série Tagart vám nabídne rovněž pánské lovecké kalhoty i loveckou čepici.

Tagart je dynamická značka loveckých oděvů, která nezklame ani nejnáročnější lovce a dobrodruhy.Tagart je dynamická značka loveckých oděvů, která nezklame ani nejnáročnější lovce a dobrodruhy. Má pohodlné a lichotící střihy i skvělé funkční vlastnosti. Rovněž ceny produktů jsou vzhledem k nabízené kvalitě velice přijatelné.

Lovecké oblečení nejen pro muže

E-shop, který se zaměřuje na lovecké potřeby, však rozhodně není čistě pánským obchodem. Právě naopak. Málokde jinde najdete rovněž tak široký sortiment loveckých potřeb, a zejména loveckého oblečení a obuvi pro ženy. Dokonce i pokud hledáte funkční kalhoty do přírody pro dítě, koupíte je v e-shopu firmy.

Do přírody je ideální kožená obuv s membránou

Specializovaná lovecká obuv z kůže a s membránovými materiály je přesně tím, bez čeho se do divočiny, ale ani do naší přírody, vydávat nemůžeme. Kostelecky.cz nabízí například extrémně odolnou loveckou obuv Chiruca, která se hodí do náročného terénu i nepřejícího počasí. Většina loveckých bot, které obchod a e-shop Kostelecky.cz prodává, je vybavena membránou a podrážkou Vibram, která je jednoznačně považována za to nejlepší pro outdoor boty.

Proč se do dobrých loveckých bot oplatí investovat? Protože svá dobrodružství absolvujete bez zničených nohou, v suchu, a navíc tyto boty s vámi díky své kvalitě prožijí mnoho let. Péči samozřejmě ocení. Zejména boty z kůže pravidelné ošetřování milují. Není však nijak náročné.

Vybavte se na výpravu loveckým oblečením na www.kostelecky.cz/lovecke-odevy.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: