14. prosince 2023
Kategorie: PR tipy

PRIM: Tradiční české hodinky jako dárek k Vánocům

Hledáte originální a hodnotný dárek k Vánocům? Pak jsou hodinky PRIM tou správnou volbou. Tradiční český výrobce nabízí mnoho modelů pro muže i ženy.

PRIM ARMA

Nejnovějším a posledním letošním počinem firmy ELTON hodinářská je limitovaná edice PRIM ARMA. Je inspirována legendární hrou Arma, vytvořenou českými vývojáři ze studia Bohemia Interactive a osloví jistě především muže. Hodinky mají odolné titanové pouzdro a jsou poháněny automatickým strojkem PRIM.

PRIM JAN KAŠPAR LE

Dalším typem, který zaujme, jsou hodinky PRIM JAN KAŠPAR LE. Limitovaná edice je věnována prvnímu českému aviatikovi Janu Kašparovi. Hodinky mají elegantní číselník s římskými číslicemi a jsou poháněny švýcarským automatickým strojkem.

PRIM DIPLOMAT 2023 LE

Opět jde o sérii s limitovaným počtem vyrobených kusů, tentokrát je série omezena rokem 2023. Kdo po nich zatouží, musí si pospíšit, protože k objednání budou jen do konce roku. Jak název napovídá, tento model je určen především pro zvláštní společenské příležitosti. Luxusní vzhled zajišťuje, mimo jiné, i bronzové pouzdro. Hodinky pohání manufakturní strojek PRIM s ručním natahováním. Jsou jedinečným a luxusním dárkem pro muže, který chce být originální a zároveň podtrhnout svůj vkus.

PRIM TRAKTOR 34 LE

Speciálně pro ženy jsou skvělým dárkem hodinky PRIM TRAKTOR 34 LE. Omezená série inspirovaná oblíbenými pánskými hodinkami s ikonickým designem. Tentokrát ale velikostně i designem upraveny pro dámskou ruku. PRIM TRAKTOR 34 LE jsou nabízeny ve dvou řadách, z nichž jedna kombinuje zlato a nerezovou ocel. Hodinky jsou poháněny manufakturním strojkem PRIM s ručním nátahem. Stylový a nápaditý dárek pro ženu, která má ráda klasiku s moderním nádechem.

Hodinky PRIM jsou symbolem českého hodinářského umění a zárukou dlouhé životnosti. Jsou ideálním dárkem pro všechny, kteří oceňují kvalitu, design a tradici.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: