03. června 2024
Kategorie: Geek

Pracujete na počítači? Pak se vám bude hodit pomoc umělé inteligence

V roce 2022 přišla na svět přelomová technologie v podobě chatování s umělou inteligencí. Tento šikovný nástroj se ihned dostal do popředí zájmu běžných zaměstnanců, podnikatelů i studentů. K čemu je vlastně dobrý a jak urychlí vaši práci?

Univerzální pomocník pro každou situaci

Umělá inteligence chat dokáže během několika vteřin zpracovat ohromné množství všudypřítomných dat a přeměnit je do použitelné podoby. Místo několika hodin vyhledávání informací a jejich nekonečného třídění prostě kliknete myší a máte hotovo.

Tuto funkci často využívají třeba majitelé e-shopů, blogů i webových stránek. Představte si klasickou situaci – založili jste si nový e-shop s oblečením. V takové situaci ho potřebujete opatřit lákavými texty, aby ihned zaujal vaše zákazníky. Stejně tak je nutné vymyslet přehledné a prodejní popisky jednotlivých produktů.

Navíc musíte myslet i na příspěvky na sociální sítě, e-mailing a řadu dalších podkladů. Moderní marketing holt není jednoduchý. Navíc máte všude spoustu konkurence, která těží z perfektně vychytaných textů.

Ne každý má dostatek peněz na copywritery, redaktory a další odborníky. Přesně v takovou chvíli oceníte služby umělé inteligence.

Textové podklady raz dva

Díky vhodně zvolenému programu stačí napsat pár klíčových slov do tabulky, zvolit si požadovanou délku a vyznění textu. Poté kliknete na tlačítko a v mžiku obdržíte požadované podklady.

Dobrým příkladem je třeba oblíbená aplikace Editee (dříve známá jako Deeply). Ta nabízí profesionální chat s umělou inteligencí. 24 hodin denně si můžete nechávat vytvořit jak textové, tak i obrázkové dokumenty. Snadno si tak sami sestavíte perfektní propagační materiály, obdaříte své webovky funkčními texty a posunete svůj e-shop na novou úroveň.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: