19. srpna 2022
Kategorie: Geek

Patříte mezi fanoušky postapokalyptické hry Fallout? Určitě vás potěší tato novina

Mezi hráči snad není nikdo, kdo by neznal herní titul „Fallout“ společnosti Bethesda. Tato postapokalyptická hra, která si získala hráče hned od začátku, nabízí největší možnosti ve 4. díle této hry.

Otevřený svět je dostatečně velký a rozmanitý, vedle hlavní příběhové linie, plníte také vedlejší úkoly a získáváte zkušenosti potřebné pro zvýšení levelu a získání „perku“, který využijete v tabulce hodnot S.P.E.C.I.A.L. (jednotlivá písmena značí zkratku vlastnosti). Každá schopnost vybraná ve vlastnostech má své specifické funkce.

Fallout nabízí online i offline zábavu

Fallout 4 nabízí strhující atmosféru, a i po dohrání hlavní příběhové linie nabízí mnoho zábavy, ale po čase tento stereotyp přestává bavit. Naštěstí společnost neotálela a vydala hned několik DLC, což vás určitě potěší. Vedle této single player, už nějaký ten rok je vydána i multiplayerový Fallout 76. Ze začátku měl bohužel moc chyb, ale postupem času problémy vyřešil a zaujme hlavně ONLINE hráče.

Chystá se seriálová adaptace této herní série!

Když už víte, o čem je řeč nebo vás to teprve zaujalo, tak nedávno vyšla na svět novina, že se chystá seriál na motivy tohoto herního titulu. Na internet jsou dodány zákulisní fotky z natáčení, kde si můžete všimnout ikonický supermarket „The Super Duper Mart“. Dále pak jsou obsaženy různá zrezivělá auta nebo části budovy.

Tento seriál podle herní předlohy natáčí Amazon Prime Video na konci června. Ačkoliv je většina zásadních informací zatím utajena, tak herecké obsazení je působivé, a to v podání:

  • Kyle MacLachlan
  • Xelia Mendes-Jones
  • Aaron Moten
  • Elly Purnell
  • Walton Goggins

Showrunnery se stali Graham Wagner a Geneva Robertson-Dworet. O produkci celého seriálu se starají především Lisa Joy a Jonathan Nolan. Bethesda nenechává nic náhodě a na výrobu budou dohlížet z vlastních řad. Konkrétně se jedná o James Altman a Tom Howard. Tato herní předloha nabízí široké spektrum a výborný materiál pro to, aby se stal trhákem. Nechme se překvapit, s čím přijde tento titul, zatím ale nevíme, kdy vyjde.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: