30. srpna 2022
Kategorie: PR tipy

Pánské parfémy, které zanechají dojem

Pánské parfémy symbolizují mužnost, styl i eleganci. Podobně jako dámy se i pánové snaží svou vůní zaujmout protějšek a dát okolí najevo, čím se odlišují. Které pánské parfémy stojí za to mít doma?

Toaletní voda Eros od značky Versace

Nechte se pohltit smyslností řeckého boha lásky Erota. Ikonická značka Versace přinesla na trh tuto vůni s cílem podnítit v každém muži sílu, přitažlivost a touhu. Není proto divu, že se jedná o intenzivní vonnou kompozici, která zanechá velmi silný dojem.

Základ toaletní vody tvoří cedr, sladká vanilka a dubový mech. V srdci vůně tluče fazole tonka, geránium a ambroxan. Vše je završeno svěží mátou, šťavnatým italským citronem a zeleným jablkem.

TIP: Při zkoušení vůně si její vzorek nestříkejte na zápěstí, nýbrž na místo, kde voňavku obvykle nosíte. Tím většinou bývá krk a na něm parfémy mnohdy voní jinak než na zápěstí. Budete tak mít lepší představu o tom, jaká vůně doopravdy je a jak se v průběhu dne rozvíjí.

Parfém Fahrenheit od značky Dior

Některé parfémy pro muže jsou natolik intenzivní, že si na ně troufnou pouze ti nejodvážnější. A jedním z nich je právě Fahrenheit od světově uznávané značky Dior. Stávající podobu vůně vytvořil v roce 2014 parfémář módního domu Dior François Demachy. Ten se rozhodl v parfému zkombinovat výjimečné ingredience v neotřelých kontrastech. Díky tomu vznikla vůně pro silné a sebevědomé muže.

Základ parfému tvoří bourbonská vanilka, která je obklopená koriandrem, kmínem, rumem a listem fialky. Znamenitá kompozice je následně završena vůní semiše, lékořice a sicilské mandarinky.

Toaletní voda Acqua di Giò Pour Homme od značky Armani

Toužíte po pozornosti? Pak pro vás bude Acqua di Giò Pour Homme trefou do černého. Tato osvěžující citrusová vůně ve vás vyvolá příjemné pocity svobody a síly a také vám vyslouží obdivné pohledy okolí. Proto se tato jiskřivá toaletní voda hodí především pro odvážné povahy, které se nebojí vyzkoušet lehce netradiční vůni.

Acqua di Giò Pour Homme je postavena na vůni pačuli, bílého pižma, lišejníku, cedru a jasmínu. Srdce vůně je plné rozmarýnu, bramboříků, růží a koriandru. Hlavu tvoří tóny citronu, neroli, limetky a bergamotu.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: