20. listopadu 2020
Kategorie: Geek

Nejlepší aplikace pro váš tablet s Androidem

Tablet je skvělý pomocník pro každého, kdo není jen kancelářská krysa. V České republice ale nejsou tablety tak rozšířené jako v počítačově vyspělejších a gramotnějších státech. Možná proto, že s nimi pořádně neumíme zacházet. Nebo si neumíme představit, jak nám tablet může být užitečný. Proto jsme si pro vás připravili seznam aplikací, které vás o užitečnosti tabletu přesvědčí.

Amazon Kindle

Tahle aplikace z vašeho tabletu udělá téměř plnohodnotnou čtečku knih. Zároveň tablet propojí s vaším účtem u Amazonu, pokud jej máte, což vám výrazně zjednoduší pořizování nových knih. Byť jde obvykle o knihy cizojazyčné. Celá řada knih je ovšem v rámci aplikace zdarma. Je jich dost na to, abyste měli co číst až do konce života.

Freedly

Asi nejlepší RSS čtečka, navíc bezplatná. Umí vám tedy do jednoho přehledného seznamu vybrat zprávy, které si opravdu chcete přečíst. Jako zdroje mohou posloužit zpravodajské portály, blogy, ale také Evernote, Fecebook, Twitter a další platformy. Pokud si Freedly dobře nastavíte, ušetří vám spoustu času.

Microsoft Office

Váš tablet může snadno nahradit menší notebook, neboť k němu můžete připojit externí klávesnici. K některým modelům dokonce i myš. Pokud používáte tablet také k práci nebo studiu, bez kancelářského balíčku se neobejdete. Microsoft Office můžete mít v tabletu dokonce zdarma, prémiová verze vás vyjde zhruba na dvě stě korun měsíčně.

Netflix

Pokud máte účet u populární streamové služby Netflix, určitě se vám vyplatí nainstalovat si do tabletu tuhle aplikaci. Oceníte ji ve vlaku či letadle a poslouží vám také na chatě či chalupě. Netflix uživatelům aplikace slibuje prémiový obsah a další bonusy.

Mezi další aplikace, které ve vašem tabletu nesmí chybět, patří:

  • Autodesk Sketchbook – skvělá aplikace na kreslení
  • Snapseed – jednoduchá, ale šikovná aplikace k editaci obrázků
  • Trip Advisor – nejlepší parťák každého cestovatele
Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: