17. června 2008
Kategorie: Zvědavec

Návody k seznamování I.

Myslíte, že seznámit se musíte na nějaké akci, v zaměstnání nebo nedejbože na netu? Seznámit se dá prakticky všude, a já vám chci popsat seznámení o kterém ani přítomní, a ani ona vybraná osoba nevěděla, a přesto to může zafungovat.

Šel jsem zase po měsíci, po telefonickém objednání, ke své lékařce pouze pro recept. V čekárně jsem se neskutečně nudil, a protože se mi nechtělo sedět, tak jsem stál u pultu kam sestřička pokládala naše karty. Každý , kdo šel k lékařce , si tu svoji vzal s sebou. Když jsem takto asi 30 minut postával, vešla do čekárny ONA. Krásná, štíhlá brunetka se zelenýma očima. Měla na sobě slušivý kabátek, džíny a svetřík s větším a přitažlivým výstřihem do V. Sedla si na židli a četla si knihu. A tak jsem měl o zábavu postaráno. Díval jsem se chvílemi na ni, a občas také do toho véčka. Moc pěkný pohled. Jenže čekárna plná a ještě navíc jsem samozřejmě o ní nic nevěděl. Třeba je vdaná nebo má přítele, což by při jejím vzhledu nebylo samozřejmě nic nemožného. Spíše by mě překvapil opak. Jak se s ní sakra seznámit? Každý poslouchá, dívá se a mě nic duchaplného ani nenapadá?

Pak sestřička na pult dala její kartu. Já mám odjakživa fotografickou paměť, a tak jsem si přečetl jméno, dle rodného čísla spočítal věk a hlavně, bylo tam telefonní číslo na mobil. Bydlela ve městě , které je 25 km od města, kde jsme byli v ordinaci a kde bydlím já. Tak to bylo nadějné.Než jsem šel k doktorce, dobře jsem si zapamatoval telefonní číslo a jméno. Když jsem odešel, tak hned na chodbě jsem si tyto údaje přepsal do mobilu.

Asi za měsíc jsem poslal na telefonní číslo zkušební SMS asi tohoto znění:“ Ahoj kotě, máš někoho? Moc se mi líbíš“. A čekal jsem co se bude dít.

Přišla SMS s textem:“Srandičky? Dobrý, škoda že nevím o koho jde-kotě“.

Tak jsem odepsal, že jsme se viděli u lékařky, popsal kde a kdy a jak vypadám, a že jsem se na sebe asi dvakrát zadívali. A nebyl to pohled dvou lidí, který je jen tak z nudy. Ona se líbila mně a já vycítil, že já se líbím jí. Chtěla o mně vědět něco bližšího, a tak jsem ji poslal odkaz na své foto na webové stránce, a MMS s dalším fotem.

Ráno 14. 2. na svátek sv. Valentýna přišla od ní tato zpráva:“ Na netu bych tě nepoznala a foto MMS není moc vidět, hezký Valentýn“. To se ale vysvětlilo telefonickým rozhovorem, kde jsme si vykali. A když si na PC foto zvětšila už netvrdila, že na MMS není nic vidět. A také napsala, že momentálně je sama a žije dcerou. Napsal jsem jí tedy, jestli bychom se nemohli o víkendu vidět osobně.

No a dohodnuli jsme se hned na pátek večer. Nemá cenu ho popisovat, samozřejmě jsem dovezl květinu a začali jsme si tykat, smáli jsem se na sebe a hned se bavili. Oba jsme chtěli o tom druhém něco vědět. Večer se nám oběma moc líbil. Ani jeden nebyl zklamaný a ona se jen divila mému „akčnímu“ stylu seznámení. Nejdříve, jak se přiznala, ji dost rozhořčil způsob jakým jsem se dostal k jejím údajům. Ale v průběhu večera názor změnila a na konci už vlastně byla ráda.

Moc hezky jsme se pobavili, a protože musí být i happy end, tak naše schůzky samozřejmě pokračují, a já nelituji své drzosti s koukáním na zdravotní kartu, a ona už nyní také ne.

Takže seznamujte se všude, dle momentální situace a improvizujte, a překvapení je minimálně bod pro vás.

Nezapomeňte: Ženu neurazíte projeveným zájmem, ale nikdy vám neodpustí nezájem.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: