05. července 2024
Kategorie: Filmmaniak, Požitkář

Kouzlo derby: Fotbalová vášeň protknutá lidskými osudy

Na plátna kin se chystá zbrusu nový film s názvem Kouzlo derby, který natočili režisérské duo Petr Kolečko a Vladimír Skórka. Komedie, která se odehrává v prostředí fotbalového utkání mezi Spartou a Slavií, slibuje strhující podívanou plnou humoru, napětí a dojemných lidských příběhů.

Příběhy obyčejných lidí protknuté fotbalovou vášní

Srdcem filmu je historicky nejvýznamnější fotbalové derby mezi Spartou a Slavií. Toto utkání však slouží spíše jako kulisa pro rozehrání osobních příběhů jednotlivých postav, které se prolínají a doplňují. Každý z hrdinů má k fotbalu a onomu zápasu jedinečný vztah, ať už je to vášnivá fanynka, fotbalový komentátor, bývalý hráč, rozhodčí, zamilovaná radní, zpěvák, nebo mladá fotbalová naděje.

Známé tváře v nečekaných rolích

Diváci se mohou těšit na plejádu známých českých herců. Ve filmu se objeví Jiří Langmajer, Jitka Čvančarová, Michal Dlouhý, Petra Nesvačilová, Ondřej Sokol, Martin Finger, Michal Isteník, Robert Nebřenský, Jiří Vyorálek, Jiří Lábus a mnoho dalších. Zajímavostí je, že se herci potkávali na place spíše jen ve dvojicích a trojicích, a tak se někteří z nich setkali až na závěrečné klapce ve Varech.

Kolečko a Skórka: Záruka kvalitní zábavy

Režiséři Petr Kolečko a Vladimír Skórka patří k nejvýraznějším českým tvůrcům současnosti. Na kontě mají úspěšné projekty jako Padesátka, Okresní přebor, Most, Lajna, Co ste hasiči, nebo Národní házená. Spojení jejich talentu a zkušeností s fotbalovým prostředím tak slibuje neobyčejný filmový zážitek.

Premiéra v kinech

Film Kouzlo derby byl natočen v květnu a červnu 2024 a do kin se dostane už v srpnu 2025. Nenechte si ujít tuto jedinečnou filmovou lahůdku, která vás zaručeně pobaví a dojme.

Zajímavé detaily:

  • Na natáčení finálního zápasu se dostavilo více než 2 000 komparzistů, kteří pomohli vytvořit autentickou fotbalovou atmosféru.
  • Film není určený pouze pro fotbalové fanoušky, ale osloví i ty, kteří se o fotbal nezajímají.
  • Kouzlo derby je symbolem vášně člověka pro cokoli v životě, ať už je to fotbal, láska, koníček, nebo profese.

Kouzlo derby slibuje být komedií s hlubším myšlenkovým obsahem, která si vás získá humorem, napínavým dějem a dojemnými lidskými příběhy. Pokud máte rádi filmy od Petra Kolečka a Vladimíra Skórky, tuto novinku si rozhodně nenechte ujít.

Zdroj/foto: Bontonfilm

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: