23. listopadu 2021
Kategorie: PR tipy

Emirates Official Store představil novou kolekci k oslavám 50. výročí Spojených arabských emirátů

K oslavám zlatého jubilea Spojených arabských emirátů přináší Emirates Official Store limitovanou edici speciálních předmětů, které zachycují cestu a úspěchy národa, jež společnost Emirates nazývá svým domovem.

Nadšenci do letectví, kteří žijí nejen v SAE, ale z celého světa si mohou nyní vybrat ze široké nabídky upomínkových předmětů s unikátním designem odkazujícím k 50. výročí Spojených arabských emirátů. Tento design je také využit u speciálních livrejí, kterými jsou označeny letouny Boeing 777 a Airbus A380, jenž létají po celém světě.

Součástí této kolekce jsou modely letadel A380 v měřítku 1/250, odznaky do klopy různých tvarů a velikostí, kovové klíčenky ve tvarů letadla, šátky, bavlněné polokošile a skleničky. Emirates Official Store také představil udržitelnou kolekci k oslavám tohoto výročí, včetně čepic nebo poznámkových bloků vyrobených z recyklovatelných materiálů.

Všechny dárkové předměty byly poprvé představeny v maloobchodních prodejnách Emirates Official Store, na Mezinárodním letišti v Dubaji, v rámci Emirates pavilonu na Expo 2020 v Dubaji, a také na webových stránkách Emirates Store.

Obchod Emirates také představí nejnovější kolekci First Class nabízející exkluzivní předměty, které fanouškům a zájemcům přiblíží zážitek z cesty v této letové třídě. Zákazníci si mohou odnést domů oblíbené fleecové přikrývky, které zahřejí i během zimní noci. Tyto přikrývky jsou dostupné v pastelově modré barvě a mají také otvor na ruce a na nohy, které se ale dají sundat.

Nadšenci First Class předmětů si rovněž mohou zakoupit nejnovější verzi řady luxusních hydratačních oděvů na spaní Hydra Active™. Tato kolekce je dostupná pro muže i ženy a vznikla za pomoci technologie mikrozapouzdření, která společně s bambuckým máslem a argonovým olejem, jenž se uvolňují za pomocí pohybu, zajistí pokožce zklidnění a šetrnou ochranu.

Všechny luxusní předměty prvotřídní kvality nabízené Emirates Official Store jdou dostupné k zakoupení zde.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: