02. února 2024
Kategorie: Požitkář

Egypt na last minute: Pohoda u bazénu i vzrušující aktivity

Možná právě řešíte otázku: All inclusive – ano nebo ne? A vyplatí se Egypt last minute ? Ptáte se sami sebe, co budete dělat na all inclusive dovolené v Egyptě? Manželka Vás láká na last minute u moře ale vy jste spíše akční typ ? Budete překvapeni, z nabídky last minute zájezdů, ceny, ale také egyptských památek nebo průzračného moře. Nevíte jak strávit den na pláži u moře? Podívejte se na naše tipy pro last minute v Egyptě.

Využijte bazénu, dokud se vám neudělají varhánky

To platí zvláště pro nejmenší, ale můžete se k nim připojit. V hotelu all inclusive máte většinou k dispozici hned několik bazénů se sladkou vodou s různými teplotami, hloubkou i velikostmi, s nebo bez skluzavek, vodních postelí a podvodních trysek.

Jídlo, jídlo a ještě víc jídla díky programu all inclusive

Egypt rovná se jídlo. Ano, je to pravda, po celý den jsou pro vás připraveny nejlepší pokrmy a vy se můžete nadlábnout do sytosti kdykoliv během dne.  Aby nikdo nehladověl, mezi snídaní, obědem a večeří jsou nabízeny malé občerstvení u bazénového baru.

Popíjení koktejlů v hotelovém baru, na terase, u bazénu

Popíjení koktejlů v hotelovém baru a u bazénu je jednou z příjemných aktivit, které si můžete užít během dovolené s all inclusive v Egyptě. Když si ležíte na pláži a slunce hřeje, není nic lepšího, než si objednat osvěžující Pina Coladu nebo lahodný mangový džus, který vám zchladí hrdlo.

Tato relaxační chvíle ještě více zvyšuje pohodu a komfort dovolené na poslední chvíli, když nemusíte řešit platby za nápoje, protože jsou již zahrnuty v ceně all inclusive zájezdů do Egypta .

Šnorchlování, surfování, potápění, kitesurfing

Šnorchlování, potápění, kitesurfing a další jsou jen některé z vodních aktivit, které můžete vyzkoušet během dovolené s all inclusive v Egyptě.  Kitesurfing je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zažít adrenalinový zážitek na hladině moře, zatímco podvodní aktivity jsou vhodné pro milovníky pestrobarevné fauny.

Animační program nebo knížka

Během dovolené s all-inclusive v Egyptě můžete volit, zda si užít animační programy plné zábavy a aktivit, nebo se zaposlouchat do skvělé knížky a odpočívat ve stínu na pláži. Hoteloví animátoři připravují různé programy a aktivity pro všechny věkové skupiny, jako je taneční aerobik, vodní gymnastika, nebo sportovní hry. Pro ty, kteří si chtějí užít noční zábavu, jsou k dispozici večerní show a diskotéky.

Pokud máte rádi klidnější dovolenou, můžete si vzít svou oblíbenou knihu a věnovat se čtení na pláži nebo u bazénu. Tato dovolená nabízí mnoho možností, jak si užít svůj čas a relaxovat podle svého gusta.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: