20. července 2021
Kategorie: PR tipy

Co způsobuje problémy s erekcí?

U problému s erekcí se jedná o sexuální dysfunkci, kdy hlavním problémem muže je špatné ztopoření penisu. Poruchy s erekcí neboli erektilní dysfunkce mohou být příčinou různorodých onemocnění nebo zdravotních potíží.

Jaké jsou příčiny erektilní dysfunkce?

Poruchy erekce mohou být krátkodobého či dlouhodobého charakteru, které mohou být doprovázeny řadou příčin. Erektilní dysfunkce mohou potkat každého muže bez ohledu na věk. Mezi nejčastější příčiny je stres, deprese, špatná životospráva, nadměrné užívání alkoholu, únava, léky, ale i onemocnění jako je cukrovka, ateroskleróza, vysoký krevní tlak či porucha nervové soustavy.

Jednou z příčin mohou být také psychické poruchy, které můžete vyřešit buďto sami, popřípadě s psychologem. Stupňuje-li se váš problém, bylo by vhodné na prvním místě navštívit ihned lékaře, může se jednat o závažnější onemocnění.

S přibývajícím věkem mají muži větší pravděpodobnost na problémy s erekcí, kterou může doprovázet snížená citlivost, erekce muž dosáhne, ale po delší době.

Jak poznat poruchu erekce?

Problémy s erekcí poznáte docela snadno. Příznaky se mohou projevovat různě, nejhorší variantou příznaku je, pokud penis není pevný a erekce se vůbec nedostaví. Dalším příznak může být penis pevným, ale ne tak pevným, aby byl možný sexuální styk.  Další příznakem může být udržení erekce, během pohlavního styku erekce dosáhnete, ale poté následně ihned opadne.

Jak léčit poruchy s erekcí?

Při problému s citlivostí můžete zkusit různorodé potravinové doplňky stravy, které se doporučují na lehčí poruchy s erekcí. V případě dlouhodobějšího a závažnějšího problému vám může lékař předepsat léky, které společně s užíváním můžete doplnit docházkou na psychoterapii.

TIP: Přečtěte si článek, jak vybrat nejlepší doplňky na lepší erekci. Volně prodejných doplňků pro muže je k prodeji opravdu mnoho. Vždy doporučujeme sledovat hodnocení uživatelů a složení produktů.

Mimo to můžete zkusit na poruchy s erekcí i mechanické pomůcky jako jsou masážní kroužky či vakuovou pumpu. Mimo to jsou na poruchy s erekcí také injekce, které jsou určeny pouze pro muže s nízkou hladinou mužského hormonu testosteronu. V závažnějších problémech s erekcí je pak nutná operace či transplantace protéz do penisu.

Čím mohu problémy s erekcí vyléčit?

Na problémy spojené s erekcí je řada léků a produktů, které pomohou. Na zpevnění nebo zlepšení erekce můžete využít různé doplňky jako je AmAarex nebo ArginMax forte, které jsou volně prodejné v lékárnách. Amarex a zkušenosti uživatelů si můžete přečíst v článku. V případě, že by vám tyto doplňky stravy nepomohli, bylo by vhodné se poradit s lékařem i předepsání léků, které jsou na předpis jako je Viagra nebo Levitra.

Mimo léky můžete zkusit také přírodní léčbu pomocí homeopatik, které jsou vhodné na předčasnou erekce, pocity únavy, bolesti hlavy či předčasný výron semene. Homeopatika mají skvělý vliv na ochabnutí erekce, vyčerpanost či deprese.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: