21. prosince 2021
Kategorie: PR tipy

Čím udělat radost svým blízkým na Vánoce?

Vánoce se blíží a nápady na dárky nikde? Nevadí, nemusíte myslet na všechno. Občas se stačí jen od někoho inspirovat! Dárky nemusí být originální a inovativní, bohatě bude stačit, když budou využitelné a udělají opravdovou radost. V dnešním článku si ukážeme více než 5 tipů na dárky pro každého.

Zážitky, protože na ty se nezapomíná

Určitě nešlápnete vedle, když darujete zážitek. Obdarovaný na svůj dárek jen tak nezapomene, navíc máte tolik možností! Cestovatelská duše jistě ocení letenky či pobyt v hotelu, milovníci aut projížďku vysněným autem a milovníci jídla zase návštěvu luxusní restaurace.

Něco praktického

Není nic horšího než špatně zvolený dárek, na který se bude jen prášit doma na půdě. Proto přemýšlejte prakticky a zvolte něco, co obdarovaný využije, ušetří mu práci a bude to zkrátka dobrý pomocník. Na různé doplňky či vybavení domácnosti by se vám mohl hodit Baumax slevový kód nebo Lino sleva. Vždy se hodí třeba utěrky na nádobí, chňapky do kuchyně nebo robotický vysavač pro ty, kteří mají doma domácí mazlíčky. Vzpomeňte si na to, co by udělalo největší radost vám a z toho čerpejte!

Předplatné

Předplatné je vlastně dost podobný dárek jako zážitek, ale málokoho napadne. Obdarujte svého blízkého třeba předplatným zajímavého časopisu, permanentkou do fitka či na plavání, předplatné na Netflix nebo dárkový poukaz na jízdenky, pokud obdarovaný často cestuje. Tyto dárky udělají radost hned dvakrát, váš blízký bude mít radost z dárku i ušetřených peněz! K předplatnému Netflix by se vám mohlo hodit také Surfshark VPN, které zpřístupní ještě více seriálů a filmů. To už máte dva dárky v jednom!

Darujte přesně to, co si váš blízký přál

Často místo složitého vymýšlení dárků stačí poslouchat svého blízkého. Málo kdo si během roku nestěžuje na to, že se mu rozbila rychlovarná konvice, nebaví ho neustále utrácet za nějakou věc a nebo nějakou chce, ale sám si ji nekoupí. Zapátrejte v paměti, jestli vám už někdo takto třeba nenaznačil, že by si nějakou věc přál.

Pro muže či ženu?

Tipy na univerzální dárky pro ženu i muže:

  • – kvalitní sypaný zelený čaj
  • – doplňky stravy
  • – vlasová kosmetika
  • – potraviny z jiné země (řecké, italské, americké)
  • – žmolkovač
  • – povlečení

Univerzálních dárků v obchodech najdeme plno. Zkuste se ale inspirovat a svůj dárek posunout na další úroveň. V supermarketech je spousta balíčků s kosmetikou. Co takhle zapátrat na internetu a pořídit svému blízkému kvalitní či profesionální kosmetiku, kterou v obchodě jen tak neobjevíte? Místo balení obyčejných a ne zrovna zdravých čajů z obchodu kupte kvalitní sypaný, který podpoří zdraví i energii. V obchodě máme dostupné vše přímo pod nosem, to však mnohdy neznamená, že se jedná o tu nejlepší možnost. Zatím máte spoustu času zapátrat na internetu a objednat, aby vše dorazilo do Vánoc!

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: