23. září 2022
Kategorie: Hazardér

Chcete vyhrát na ruletě? Nabízíme 3 strategie, které vám pomohou

Ruleta patří mezi nejvíce oblíbené kasinové hry. Těžko říct, proč, ale požitek ze hry je vzrušující, i když podmínky pro hráče jsou vůbec jedny z nejhorších. Existují některé strategie, které by mohli trochu pomoci a navýšit šance na výhru. Výsledkem může být větší zábava spojená s větší šancí na výhru. Nikdo to nehraje, aby prohrál.

Systém Martingale

Martingale je jedním z nejvíce oblíbených strategií v ruletě, a nejen v ní. Její koncept strategie je jednoduchý. Po každé prohrané sázce, zdvojnásobíte sázku a dostanete své peníze zpět. Poté začnete sázet stejným způsobem. V případě rulety je nejlepší volbou sázet na vnější sázky:

  • Low x High (nízká x vysoká)
  • Even x Odd (sudá x lichá)
  • Black x Red (černá x rudá)

Tyto sázky nabízí 50% šanci na výhru, ale zároveň výše výhry je 1:1, což je přesný dvojnásobek vsazené částky. Tento systém je logický, ale v praxi to kolikrát zavání riskem ztráty vysoké částky peněz za „malou“ výhru. Velcí hráči tento systém nemají moc v lásce.

D’Alembert systém

Systém D‘Alembert je podobný Martingale, akorát se liší výší sázky. To znamená, že začínáte třeba s vkladem 1 žetonu (např. 100 Kč). Po každé prohrané sázce navyšujete pouze o 1 žeton navíc. Jakmile vyhrajete (např. 5. žeton), tak následující sázka bude s 1 žetonem méně, takže 4. Takovým stylem postupujete, dokud neskončíte s hrou. Výhodou je, že nehrozí totální riziko, jako tomu je v předchozím systému.

Fibonacci systém

Tato metoda patří k nejbezpečnějším strategiím, které můžete použít. Oproti metodě Martingale, je zde vyšší jistota potenciál nějaké té výhry. Tato strategie je hlavně založena na Fibonacciho číslech. Tato čísla jsou posloupnosti, kde další číslo se rovná součtu předchozích dvou. Tato řada vypadá následovně: 1 – 1 – 2 – 3 – 5 – 8 – 13 – 21 – 34 – 55 – 89 – 144 – 233 – 377 – 610 – 987

Tento systém zaručuje jistotu zisku, i když prohrajete více her předtím, než vyhrajete celkově.

Upozornění: Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: