29. března 2024
Kategorie: PR tipy

Bydlení v Bytech Na Vackově? Najdete v nich klidný domov v srdci Prahy

Pokud momentálně hledáte moderní, klidné a zároveň velmi komfortní bydlení v Praze, ale neradi byste se výběrem nevhodné adresy připravili o ruch velkoměsta, máme pro vás tip. Zamlouvat by se vám mohl nový rezidenční projekt Byty Na Vackově, který nabízí ideální spojení harmonického prostředí s perfektní dostupností centra a veškerou občanskou vybavenost.

Vysněné bydlení téměř pro každého

Projekt Byty Na Vackově zahrnuje čtyři novostavby s celkovým počtem 241 bytů. Do nabídky se tak dostaly kompaktní, ale přesto útulné garsonky, oblíbené dvou a třípokojové byty, a dokonce i prostorově velkorysé pětipokojové byty vhodné pro početnější rodiny s dětmi.

Každý z bytů disponuje předzahrádkou, terasou nebo balkonem, které jsou zárukou příjemného prostoru pro relaxaci a posezení na čerstvém vzduchu. K vybraným bytům náleží také garážové stání a sklepní kóje. Celá rezidence byla navržena v nízkoenergetickém standardu B, takže je šetrná k peněžence rezidentů i k životnímu prostředí.

Vše potřebné na dosah ruky

Již v samotném areálu rezidence bude vše, co člověk potřebujete pro pohodový život. Za zmínku stojí například obchody Albert a Rossmann či mateřská škola. V blízkém sousedství se nachází cukrárna, kosmetický salon, delikatesy a vinotéka.

Jedinečná architektura a klidné prostředí

Za architektonickým návrhem rezidence stojí ateliér KAAMA, který má za sebou řadu úspěšných projektů (nejen) v Praze. Kreativní tým pod vedením zkušeného architekta Karla Mrázka navrhl soubor budov, které harmonicky zapadají do okolní zeleně a zároveň nabízí komfortní a moderní bydlení.

Genius loci Vackova

Pokud byl dříve Horní Žižkov přehlíženou čtvrtí, kterou znali spíše obchodníci, dnes je jeho tvář diametrálně odlišná. Oblast prochází v posledních letech dynamickou proměnou a stává se z ní atraktivní lokalita pro život.

Vackov (dříve nazývaný Staré Strašnice) je východní částí Žižkova s bohatou historií. Navzdory zdejšímu rozvoji však i nadále zůstane oázou klidu. V jeho blízkosti se mimo jiné nachází park Židovské pece, který je ideálním místem pro procházky a relaxaci.

Kdy budou byty připraveny k nastěhování?

Metrostav Development zahájil výstavbu v prvním kvartále 2022, kdy současně spustil prodej bytů. Hrubá stavba byla dokončena o rok později a kolaudace proběhla v prvním čtvrtletí tohoto roku. První rezidenti se budou moct nastěhovat ve třetím čtvrtletí.

Pokud vás bydlení v Praze na Žižkově zaujalo a chcete se o něm dozvědět více, zamiřte na oficiální stránky projektu byty.navackove.cz. Najdete zde informace o standardech i možnostech financování. V případě zájmu o konzultaci neváhejte kontaktovat makléře.

Líbil se ti článek? Sdílej jej přátelům: